تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

جهت نشت یابی و لوله کشی با ما تماس بگیرید : ☎09303365110تماس با کاربلد

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران نشت یابی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران لوله کشی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران لوله کشی ساختمان قیمت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران لوله بازکنی تهرانپارس تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران دستگاه نشت یاب لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران لوله بازکنی سعادت آباد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران لوله بازکنی پیروزی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تخلیه چاه و لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران دستگاه لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران نشت یابی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تخلیه چاه در تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران نشت یابی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران نشت یابی لوله های آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص نشتی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی دستگاه نشت یاب آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص نشتی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله اب با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تعمیرات لوله کشی رفع نشتی لوله فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران هزینه تشخیص ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران قیمت دستگاه نشت یاب لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شیراز تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مشهد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران رفع نم و رطوبت با دستگاه لوله کشی آب ساختمان تعمیرات لوله کشی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران نشت یابی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران  لوله کشی

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران خدمتی حرفه ای از کاربلد برای رفاه شما در زمینه نشت یابی به صورت نقطه ای است. با یک تماس برای تشخیص ترکیدگی لوله شرق تهران درجهت رفع نم و رطوبت و هرگونه عیب از قبیل نشتی ، ترکیدگی لوله در زمان کم اقدام کنید. سرعت و دقت دو فاکتور مهم در تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه پیشرفته در کاربلد است.

امروزه هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با نشت یاب لوله بسیار کمتر شده است. زیرا با استفاده از کارشناسان نشت یاب می توانید محل دقیق نشتی لوله آب را فوری و بدون خسارت ساختمان شناسایی کنید و آن را رفع کنید. در گذشته نشت یاب لوله آب برای نشت یابی و تعیین محل دقیق آن قسمتی از ساختمان را تخریب می کرد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

 

اگر موارد زیر رخ داد برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اقدام کنید :

 • مبلغ قبض آب بیش از حد طببیعی و معمول باشد
 • در شب و زمان سکوت صدای آب به گوش برسد
 • بر روی دیوار لک و نم زدگی دیده شود
 • افت فشار آب محسوس باشد
 • از سقف و دیوار آب چکه کند
 • بوی نم و رطوبت از یک قسمت خانه به مشام برسد

 

علل گوناگون ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

ترکیدگی لوله آب جزء مشکلاتی است که ممکن است هر از گاهی برای هر ساختمانی اتفاق بیفتد. ممکن است این ساختمان، قدیمی و یا حتی در بعضی موارد نوساز هم باشد. عوامل مختلفی باعث ترکیدگی لوله و نشت آب می شود که به شرح زیر است:

 • قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک مرطوب خاک آهکی یا محلی که باعث خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می شود.
 • قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم که باعث واکنش شیمیایی و خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می شود.
 • حدیده کردن بیش از حد لوله فلزی توسط لوله کش که باعث نشت آب هنگام بالا رفتن فشار آب لوله های ساختمان می شود.
 • انبساط و انقباض لوله های فلزی آب گرم مخصوصا در اتصالات لوله شوفاژ که باعث شل شدن اتصالات می شود.
 • افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها مخصوصا هنگام شب که مصرف شهری آب کم شده و فشار عمومی لوله آب افزایش می یابد.
 • اتصالات نامناسب در لوله های پلیکا و چند لایه.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران چگونه انجام می شود؟

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی از امواج برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت دیوارها استفاده می کند. در این دستگاه یک گیرنده و فرستنده امواج تعبیه شده که درون یک محفظه‌ کپسول شکل قرار دارد. این کپسول روی لوله‌ ها، دیوارها یا مکانی که قرار است نشتی آن تشخیص داده شود حرکت می کند، فرستده امواج خود را به طرف هدف می فرستد و امواج بازگشتی از آن را دریافت می کند. پس از آن دستگاه نشت یاب با استفاده از روش های کامپیوتری وجود ترک و نشتی درون لوله‌ ها یا دیوار را مشخص می کند. در اکثر مواقع محل دقیق ترکیدگی لوله مشخص نیست و فقط آثار نم و رطوبت و چکه آن ظاهر می شود که در این صورت عملیات تشخیص ترکیدگی لوله را با دستگاه می توان انجام داد و محل دقیق نشت آب را یافت.

 

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود ابزارهایی مانند این دستگاه، تشخیص وجود نشت یا ترکیدگی و حتی ترک خوردگی درون لوله‌ ها به راحتی امکان پذیر شده است.

با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می‌توان بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان محل دقیق نشتی را پیدا نمود و آن را تعمیر کرد. برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله و نشت آب بدون استفاده از این دستگاه لازم است ساختمان تخریب شود. به این ترتیب با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی می‌توان از نم و رطوبت ساختمان نیز جلوگیری نمود.

شرکت های خدمات لوله کشی برای تشخیص ترکیدگی لوله ها یا نشت دیوارها از این دستگاه استفاده می کنند که با وجود آن هم خرابی ساختمان کمتر می شود و هم کار بسیاری از لوله کش ها راحت شده و به راحتی می‌توانند محل نشت را پیدا کنند.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تا چه عمقی قابل اجرا است؟

عمقی که دستگاه ها صوتی تشخیص می دهند تا حدود 40 سانتی متر است. بنابراین نباید انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از 40 سانتی متر را از این دستگاه ها داشت. مگر اینکه میزان نشت لوله بسیار قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد می کند از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد. بنابراین این دستگاه ها برای یافتن محل نشت در ساختمان ها قابل استفاده است و برای نشت های صنعتی و … روش های دیگری وجود دارد.

 

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه چقدر است ؟

یافتن محل دقیق محل نشت و ترکیدگی لوله اصلا هزینه زیادی ندارد زیرا در واقع از تخریب بی مورد ساختمان شما جلوگیری می کند ولی در صورت خرابی و تعمیر محل خرابی باید هزینه کنید. در واقع هزینه اصلی مربوط به تعمیرات محل خرابی است. برای اطلاع از هزینه ها با پشتیبانی کاربلد تماس بگیرید.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهرانکاربلد آماده ارائه خدمات در زمینه اجرای لوله کشی ، تاسیسات لوله کشی و تعمیرات لوله کشی ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران به شما عزیزان می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران
5 امتیاز از 9 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *