روش های حمل اثاث منزل چیست؟ و هنگام حمل اثاث منزل باید به چه نکاتی توجه کرد؟ اگر به تازگی قصد کرده‌اید منزل خود را عوض کنید. قطعا کار بزرگی پیش‌رو دارید که باید تمام سعیتان را در راستای حداقل‌سازی خسارات انجام دهید. قبل از انجام اثاث کشی حتما آگاهی خود را پیرامون روش‌های حمل اثاث منزل ونکات پیرامون حمل اثاث منزل افزایش دهید.

 

 

بهترین روش‌های بسته‌بندی هنگام حمل اثاث منزل

حمل اثاث منزل چیزی نیست که معمولا غیره منتظره اتفاق بیفتد و غالبا چند هفته یا چند ماه برای بسته‌بندی و برنامه‌ریزی برای روز اثاث‌کشی زمان در اختیار دارید. در صورت رعایت نکاتی که در ادامه بیان می‌شود می‌توانید سرعت بسته‌بندی، حمل و چیدمان لوازم در منزل یا دفتر جدید و همچنین امنیت حمل اثاث منزل خود را بهبود دهید.

 

از حجم لوازم منزل خود کم کنید

بهترین کاری که برای افزایش سرعت حمل اثاث منزل خود می‌توانید انجام دهید این است که از حجم لوازم منزل خود کم کنید. سعی کنید مواردی مثل رخت‌خواب‌های کهنه، لباس‌های قدیمی یا ظروف قدیمی که مدتهاست استفاده‌ای ازآن نکرده‌اید را دور بیاندازید یا آن‌ها را اهدا کنید. با این کار تمرکز خود را بر حمل اثاث منزل که برای شما بیشتر حائز اهمیت است، معطوف خواهید کرد.

 

اثاث کشی

 

هنگام حمل اثاث منزل به کارتن‌ها برچسب بزنید

برای سهولت در پیدا کردن لوازم خود بعد در اثاث کشی، و افزایش سرعت دستیابی به آنها سعی کنید هنگام حمل اثاث منزل حتما به کارتن‌ها برچسب بزنید. ذکر دو مورد لوازم داخل کارتن و محل قرار گیری هر جعبه (آشپزخانه، سالن پذیرایی و...) روی برچسب هر کارتن اثاث کشی ضروری است.

 

لوازم مهم و ضروی را آخر از همه جمع کنید

بسیار مهم است که هنگام اثاث کشی لوازم مهم و ضروری خود و خانواده مثل شارژر موبایل، مسواک، وسایل شوینده حمام و ... که احتمالا بعد از اثاث کشی خیلی سریع به آن نیاز پیدا می‌کنید را آخر از همه بسته‌بندی کنید و در صورت امکان درون خودرو خود قرار دهید. به این ترتیب هم در بین اثاث دیگر هنگام حمل اثاث منزل گم نمی‌شود و هم دسترسی به آن راحت تر است.

 

روش‌های حمل اثاث منزل

 

نحوه چیدن بار هنگام حمل اثاث منزل

نحوه چیدن بار هنگام حمل اثاث منزل از جمله نکات دیگری است که هنگام حمل اثاث منزل یا اثاث کشی باید به آن توجه کرد. نکته مهم در این مورد شروع کار با چینش اثاثیه سنگین منزل است. برای چینش اثاثیه بسته‌بندی شده منزل به ترتیب از وسایل بزرگتر مثل یخچال، مبلمان بزرگ، ماشین لباسشویی، سرویس چوبی و ... شروع کنید و بعد از آن به سمت وسایل کوچکتر بروید. در غیر اینصورت در پایان کار می‌بینید که کل ماشین باربری خود را با وسایل کم وزن و سبک پر کرده‌اید بدون آنکه جایی برای چینش اثاثیه بزرگ خود باقی مانده‌باشد.

 

حمل اثاث منزل

 

روش‌های کاهش هزینه حمل اثاث منزل

از آنجایی که هر نوع اثاث کشی و حمل اثاث منزل هزینه‌های خاص خود را دارد. بسیاری از افراد حقیقی یا حقوقی به دنبال این هستند که تا حد امکان اثاث کشی ارزان و کم‌هزینه‌ای داشته‌باشند. اما هنگام حمل اثاث منزل باید به این نکته توجه کرد که کیفیت را فدای هزینه و قیمت نکنید. اگر به دنبالب کاهش هزینه‌های حمل اثاث منزل خود هنگام اثاث کشی هستید بهتر است به نکات زیر توجه ویژه داشته باشید.

 

کنار گذاشتن وسایل غیر ضروری

همانطور که پیش‌تر هم به آن اشاره کردیم، دور انداختن وسایل غیر ضروری یا اهدا کردن آن‌ها، علاوه بر اینکه منجر به افزایش سرعت حمل اثاث منزل و ایمنی هنگام اثاث‌کشی می‌شود تاثیر بسزایی در کاهش هزینه حمل اثاث منزل هنگام اثاث کشی دارد.

 

حمل اثاث منزل

 

بسته‌بندی صحیح و درست

بسته‌بندی صحیح و درست و رعایت نکاتی که در بخش بهترین روش‌های بسته‌بندی هنگام حمل اثاث منزل بیان شد، کمک زیادی به کاهش هزینه‌ها می‌کند. بطوری که با قرار دادن صحیح وسایل در کارتن‌های اسباب کشی نه تنها وسایل ایمن و محفوظ از هر گونه آسیب‌های ممکن در حمل و جابجایی راه می‌مانند بلکه در مصرف کارتن و جعبه‌ها نیز صرفه‌جویی می‌شود.

 

اثاث کشی

 

زمان مناسب حمل اثاث منزل

عموما در برخی فصول سال مثل تابستان هزینه‌های باربری و اثاث کشی بیشتر است. اما در برخی دیگر از فصل‌ها مثل پاییز و زمستان با پایین آمدن تقاضا، نرخ حمل اثاث منزل و اثاث کشی کاهش می‌یابد. بنابراین اگر عجله‌ای جهت مستقر شدن در مکان جدید ندارید، می‌توانید تا زمان پایین آمدن نرخ‌ها کمی صبر کنید و بعد از آن اقدام به اثاث کشی نمایید.

 

بهترین روش حمل اثاث منزل

باربری را می‌توان یکی از بهترین روش حمل اثاث منزل نام برد که در اثاث کشی باید به آن دقت کرد و در مورد انتخاب درست آن تحقیق نمود. استفاده از باربری و اتوبار مزایای زیادی دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌شود.

 

ساده‌تر شدن برنامه‌ریزی

زمانی که تصمیم به اثاث کشی توسط خودتان می‌گیرید کارهای بسیاری وجود دارد که باید انجام دهید این اقدامات ملزم آن است که با اصول مهم انجام اثاث کشی آشنا باشید تا حتی الامکان از خسارات زیاد جلوگیری شود. اما استفاده از باربری حجم وسیعی از کارهایتان را کاهش می‌دهد و دقیق‌تر و ایمن‌تر است.

 

حمل اثاث منزل

 

اثاثیه منزل شما سالم و مطمئن می‌مانند

بسته‌بندی لوازم منزل کار ساده‌ای به نظر می‌رسد اما هر اشتباه می‌تواند جبران ناپذیر یا بسیار هزینه‌بر باشد. شما می‌توانید با استفاده از یک اتوبار یا باربری حرفه‌ای ریسک آسیب رسیدن به وسایل منزلتان را هنگام اثاث کشی به حداقل برسانید و مطمئن شوید که تمام وسایل منزل شما بیمه می‌باشد.

 

حمل بار در بهترین روش حمل اثاث منزل

یکی از مهمترین دغدغه‌های افراد، نحوه حمل و نقل و اثاث کشی به محل جدید بدون آسیب رسیدن به آن است. برای اینکه بدون دغدغه، مطمئن و با خیال راحت بتوانیم اثاث‌هایمان را منتقل کنیم نیاز داریم که از افراد با تجربه و با مهارت در این امر استفاده کنیم. برخی شرکت‌ها به شکل تخصصی به حمل اثاث منزل می‌پردازند بنابراین با توجه به تجربه و تبحر افرادی که در این مجموعه کار می‌کنند نگرانی خاصی در خصوص حمل اثاث منزل به وجود نمی‌آید.

 

اثاث کشی

 

دیدیم که استفاده از خدمات باربری را می‌توان بهترین روش حمل اثاث منزل نام برد. اگر به تازگی قصد اثاث کشی دارید. خدمت از ما با در اختیار گذاشتن افرادی متخصص و خبره در امر باربری با بهترین کیفیت و ارزان‌ترین تعرفه می‌تواند در اثاث کشی بدون نگرانی‌، ایمن و با حداقل خسارات به شما عزیزان کمک کند.

دیگر مطالب مجله :