نقاشی ساختمان

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

دانلود اپلیکیشن

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان  نقاشی ساختمان با غلطک نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان در تهران نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان مدرن نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان مولتی کالر نقاشی ساختمان رنگ ساختمان نقاشی ساختمان ترکیب رنگ ساختمان نقاشی ساختمان رنگ آمیزی منزل نقاشی ساختمان رنگ آمیزی ساختمان نقاشی ساختمان رنگ بلکا نقاشی ساختمان بلکا نقاشی ساختمان رنگ کاری ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی منزل نقاشی ساختمان رنگ آمیزی منزل نقاشی ساختمان رنگ آمیزی ساختمان ها نقاشی ساختمان نمونه رنگ ساختمان نقاشی ساختمان رنگ داخلی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان مولتی کالر نقاشی ساختمان نقاشی داخل خانه نقاشی ساختمان خدمات نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی داخل ساختمان نقاشی ساختمان کارنقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان با غلطک نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان در تهران نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان مدرن نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان مولتی کالر نقاشی ساختمان رنگ ساختمان نقاشی ساختمان ترکیب رنگ ساختمان نقاشی ساختمان رنگ آمیزی منزل نقاشی ساختمان رنگ آمیزی ساختمان نقاشی ساختمان رنگ بلکا نقاشی ساختمان بلکا نقاشی ساختمان رنگ کاری ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی منزل نقاشی ساختمان رنگ آمیزی منزل نقاشی ساختمان رنگ آمیزی ساختمان ها نقاشی ساختمان نمونه رنگ ساختمان نقاشی ساختمان رنگ داخلی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان مولتی کالر نقاشی ساختمان نقاشی داخل خانه نقاشی ساختمان خدمات نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی داخل ساختمان نقاشی ساختمان کارنقاشی ساختمان نقاشی ساختمان building-painting

 

 

نقاشی ساختمان یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش ها برای ایجاد تغییر در فضای داخلی و یا خارجی خانه ها و ساختمان ها می باشد. یک نکته ی مهم در رنگ آمیزی منزل ، استفاده از رنگ ها ی متفاوت در کنار هم می باشد که تأثیر زیادی بر روی زیبایی دارد. اطلاع از اینکه از چه رنگی و در کجا باید استفاده شود موضوع مهم دیگری است که باید به آن توجه کرد. در زیر مراحل نقاشی منزل را به طور متختصر بیان می کنیم.

 

برای نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید. شماره تماس : ☎09303365110☎

کاربلد آماده خدمت رسانی در زمینه نقاشی ساختمان ، نقاشی ساختمان در تهران ، نقاشی ساختمان غرب تهران و نصب کاغذ دیواری عزیزان می باشد.

 

انتخاب رنگ

اولین کار برای رنگ آمیزی خانه ، انتخاب رنگ است. برای این کار باید تا حدودی با انواع رنگ ، تأثیر و نقش آن ها آشنا باشید. گاهی بعضی افراد در رنگ آمیزی ساختمان سلیقه ی شخصیشان را دخالت می دهند. انتخاب رنگ باید از روی آگاهی باشد وگرنه در دراز مدت فرد را دچار مشکل می کند.

 

آماده سازی خانه

در ابتدا باید تمام وسایل خانه را جمع کنید ، دیوار ها و سقف را گردگیری کنید و اگر قابل شستن هستند آن ها بشویید. بعد از این مرحله با استفاده از گچ درزگیری کناف یا گچ کشته و یک عدد کاردک ، باید لکه های احتمالی سطوح گرفته شوند.  در آخر با یک سمباده نرم ناصافی ها را صیقل دهید.

 

نقاشی ساختمان

 

آماده کردن رنگ

رنگ را در یک ظرف جداگانه بریزید و آن را طبق دستور العمل روان کنید. دقت کنید که رنگ کاملا یکنواخت مخلوط شده باشد و غلظت کافی داشته باشد. در هر مرتبه رنگ آمیزی ، قلم مو یا غلطک را در یک جهت بکشید. توصیه می شود یک بار رنگ در یک جهت و بار بعدی عمود بر آن اجرا شود.

 

شروع رنگ آمیزی

بهتر است قبل از رنگ کردن دیوار ها ، سقف رنگ آمیزی شود. برای سقف هایی که بافت دارند از غلطک ابری استفاده شود. زیرا این نوع سقف ها حدود 10 تا 15 درصد به رنگ بیشتری نیاز دارند و با استفاده از غلطک ابری می توان پوشش یکنواخت تری داشت.

 

نقاشی ساختمان

 

از چه رنگی در نقاشی ساختمان استفاده کنیم؟

استفاده از رنگ های پلاستیکی ، روغنی مات و روغنی براق بیشترین کاربرد را در نقاشی ساختمان دارند.

رنگ پلاستیک : از قدیمی ترین رنگ ها است و بیشتر در رنگ آمیزی سقف استفاده می شود. باید توجه داشت که رنگ غلظت مناسب را داشته باشد تا از ماندن رد قلم یا غلطک بر روی دیوار جلوگیری شود.

رنگ روغنی مات : این نوع از رنگ های روغنی به علت مات بودن نور را منعکس نمی کند و تا حدودی ایرادات گچ کاری را می پوشاند. نسبت به رنگ روغنی براق بوی بیشتری دارد و به راحتی شسته نمی شود.

رنگ روغنی براق : به علت براق بودن نور را منعکس می کند و فضا را روشن تر می کند. دارای مقاومت و ماندگاری بالا است و پوشش خوبی دارد. عیب این رنگ های روغنی این است که ایرادات گچ کاری را نمایش می دهد.

نقاشی ساختمان

 

نقاش ساختمان

تعهد : یکی از مهم ترین پارامتر های یک نقاش ساختمان خوب متعهد بودن آن است. زیرا در صورت نداشتن تعهد زمانی و تعهد کیفیتی ممکن است خسارت زیادی به مشتری وارد کند.

سرعت : برای مشتری مهم است که کارش با سرعت انجام شود. پس سرعت در کنار کیفیت از دیگر ملاک های یک نقاش ساختمان خوب است.

کیفیت : استفاده از بهترین رنگ ها ، آستر زدن ، بتونه کاری مناسب ، زیر سازی حرفه ای و استفاده از ابزار و وسایل مناسب ، سبب بالا رفتن کیفیت کار نقاش ساختمان می شود.

نقاشی ساختمان
5 امتیاز از 20 رای

1 Comment

  1. abbasam es گفت:

    awliiii booodan mataleb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button