نصب آنتن مرکزی

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

نصب آنتن مرکزی

آنتن مرکزی

 

به نصاب حرفه ای نیاز دارید ؟

نصاب حرفه ای هستید ؟

ارائه خدمات ساختمانی و دکوراسیون در تهران
تماس با کاربلد
ارائه خدمات ساختمانی و دکوراسیون در تهران تماس با ☎09303365110
آنتن مرکزی

نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی دیجیتال نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی ساختمان نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تهران نصب آنتن مرکزی سیم آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تقویت کننده آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی سیم آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تجهیزات آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی خرید آنتن تلوزیون نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی قیمت آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی آنتن مرکزی سیماران نصب آنتن مرکزی قیمت آنتن مرکزی ساختمان نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی دیجیتال نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی ساختمان نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تهران نصب آنتن مرکزی سیم آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تقویت کننده آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی سیم آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تجهیزات آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی خرید آنتن تلوزیون نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی قیمت آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی آنتن مرکزی سیماران نصب آنتن مرکزی قیمت آنتن مرکزی ساختمان نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی دیجیتال نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی ساختمان نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تهران نصب آنتن مرکزی سیم آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تقویت کننده آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی سیم آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی تجهیزات آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی خرید آنتن تلوزیون نصب آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی قیمت آنتن مرکزی نصب آنتن مرکزی آنتن مرکزی سیماران central-antenna-installation نصب آنتن مرکزی 

نصب آنتن مرکزی به طور کلی به سیستمی تشکیل شده از تجهیزات دریافت، تقویت، تقسیم و انتقال سیگنال های تلوزیونی گفته می شود و برای ساختمان های با واحد زیاد مثل هتل ها و مجتمع های مسکونی که تعداد زیادی گیرنده تلوزیونی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد زیادی از مشتریانی که قصد خرید و نصب آنتن مرکزی را دارند، نمی دانند که باید به دنبال چه چیزی بگردند و آنتن مرکزی چه ویژگی و خصوصیتی داشته باشد. در این مقاله قصد داریم برخی از ویژگی های یک آنتن مرکزی را بررسی کنیم.

برای نصب آنتن مرکزی با ما تماس بگیرید. شماره تماس : ☎09303365110☎

کاربلد آماده خدمت رسانی در زمینه های نصب آنتن مرکزی ، نصب آیفون تصویری  و نصب درب ضد سرقت می باشد.

 

مزایای آنتن مرکزی

  • از نصب آنتن های زیاد روی پشت بام و بالکن ها جلوگیری می شود.
  • نگهداری و تعمیر آن آسان است.
  • برای واحد های هر یک از طبقات ساختمان، سیگنال با قدرت متناسب را تأمین می کند و از ایجاد نویز جلوگیری می کند.
  • برای شبکه های مختلف، تصاویر با کیفیت یکسان تولید می کند.
  • مقرون به صرفه است.
  • شبکه مختص تلویزیونی برای ساختمان ایجاد می کند.

 

مشخصات آنتن مرکزی

آنتن مرکزی با موج هایی که از سوی فرستنده ها ارسال می شود کار می کند. قدرت این امواج با دسی بل (db) و گاهی  هم با میکرو ولت (mv) سنجیده می شوند. قدرت امواج به طور کلی در یک منطقه قابل مشاهده برابر است و به همین علت آنتن ها بعد از دریافت یک موج ارسال شده، آن ها را تقویت می کند. امواج ارسالی امروزه قوی تر شده و به صورت دیجیتالی ارسال می شوند. اما در گذشته به صورت آنالوگ و همراه با نویز بوده است. به همین علت است که آنتن های مرکزی قدیمی نسبت به آنتن های مرکزی امروزی بزرگتر بوده اند. البته نیازی نیست که با تمامی مفاهیم فنی آشنا شوید ولی توجه به تعداد خروجی آنتن خریداری، لازم است.

 

کابل کشی آنتن مرکزی

بعد از اینکه یک آنتن با قیمت مناسب و تعداد خروجی کافی انتخاب کردید، باید به سراغ کابل بروید. کابل ها امواج را به شکل یک جریان به گیرنده شما می رسانند. به شکل معمول در کابل کشی آنتن مرکزی ، از کابل های با سری RG6T ، RG11 و RG59 استفاده می شود. کابل های سری RG11N برای کابل کشی زیر خاک یا در زیر مصالح مناسب است.

 

افت در آنتن مرکزی

در چند جا ممکن است آنتن مرکزی دچار افت جریان شود. این افت ممکن است ابتدا در خود کابل ها، سپس در اسپلیتر و بعد در ترمینال نهایی رخ دهد که البته همه ی آن ها با استفاده از تجهیزاتی که برای جبران در نظر گرفته شده اند، قابل جبران اند.

 

تقویت کننده آنتن مرکزی

اگر فاصله بین گیرنده تلوزیون و آنتن زیاد باشد باید توسط بوستر، سیگنال ورودی تلوزیون تقویت شود. به تقویت کننده هایی که باند وسیعی از تقویت کننده های ورودی را تقویت می کنند، مولتی باند یا چند بانده نامیده می شود. محل قرار گرفتن تقویت کننده معمولا در نزدیکی آنتن است. در صورتی که تعداد گیرنده ها محدود باشد می توان با استفاده از یک تقویت کننده سیگنال مناسب برای دریافت تصویر با کیفیت ارسال کرد اما در صورتی که تعداد گیرنده ها زیاد باشد بهتر است در امتداد مسیر از تقویت کننده های بیشتری نیز استفاده کرد. تقویت کننده یا آمپلی فایر یکی از قطعات اصلی سیستم آنتن مرکزی است که کار آن تقویت سیگنال دریافتی و ارسال سیگنال تقویت شده به گیرنده(تلوزیون) می باشد.

 

 

آنتن مرکزی

 

تجهیزات آنتن مرکزی

امواجی که توسط دو آنتن مرکزی دریافت می شوند، باید با یکدیگر ترکیب شوند.آنتن مرکزی از اجزای زیر تشکیل شده است.

  • ترکیب کننده
  • تقویت کننده
  • تقسیم کننده
  • آنتن VHF و UHF

 

نصب آنتن مرکزی
5 امتیاز از 9 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button