لوله کشی گاز

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

لوله کشی گاز

 

ارائه خدمات حرفه ای لوله کشی گاز

ارائه خدمات لوله کشی گاز در تهران، شیراز، مشهد و قزوین 09303365110
ارائه خدمات لوله کشی گاز در تهران، شیراز، مشهد و قزوین تماس با ☎09303365110

لوله کشی گاز

 

یکی از بهترین خدمات کاربلد که بسیار با کیفیت و توسط تکنسین های مجرب انجام می شود، لوله کشی گاز است. با پیشرفت تکنولوژی اکثر منازل و ساختمان ها مجهز به لوله کشی گاز شده اند. با این وجود نیاز به لوله کشی گاز در بین بسیاری از مردم همچنان ادامه دارد. پس اگر به دنبال اعزام لوله کش حرفه ای هستید همین حالا با کاربلد تماس بگیرید.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد لوله کشی گاز در فضای وب خوانده می شود:

  • قیمت متری لوله کشی گاز
  • نرخ لوله کشی گاز سال 97
  • لوله کشی گاز توکار بهتر است یا روکار
  • لوله کشی گاز با لوله سفید
  • قیمت لوله کشی گاز در سال 97
  • آموزش لوله کشی گاز خانگی
  • نرخ لوله کشی گاز 96

 

کاربلد آماده ارائه خدمات تعمیرات لوله کشی و تاسیسات لوله کشی به شما عزیزان می باشد. 09303365110

 

آشنایی با لوله کشی گاز 

لوله کشی گاز را بعد از دیوار چینی و قبل از گچ کاری ساختمان انجام می دهند. لوله کشی گاز ساختمان مراحل مختلفی دارد و از نظر شیوه ی اجرا به دو طریق لوله کشی توکار و لوله کشی روکار قابل اجراست. لوله کشی گاز توکار حتما نیاز به جوشکاری لوله ها دارد و لوله کشی گاز روکار را در مواقعی انجام می دهند که لوله کشی توکار غیر ممکن باشد. در این مقاله به توضیح کامل تری از لوله کشی گاز ساختمان می پردازیم.

 

لوله کشی گاز ساختمان

لوله کشی ساختمان اگرچه ممکن است در ظاهر امری ساده به نظر بیاید اما یک کار حرفه ای است که و تنها با کسب تجربه نمی توان در آن مهارت پیدا کرد و حتما باید دانش و اطلاعات کافی درباره ی انواع لوله ها ، معماری داخلی ساختمان و تاسیسات لوله کشی داشته باشیم. در ادامه انواع لوله کشی گاز توکار و لوله کشی گاز روکار را بررسی می کنیم.

لوله کشی گاز

مشتری عزیز، با ثبت ایمیل خود عضو ویژه ی کاربلد باش😍

لوله کشی گاز توکار

در لوله کشی گاز توکار ، جهت اتصال لوله ها به هم باید از جوشکاری برقی استفاده شود. این جوشکاری باید در همه نقاط کاملا یکسان و بدون هیچگونه نقصی باشد. برای لوله کشی گاز نباید لوله های گاز را با کابل برق و لوله های آب سرد و گرم در یک کانال قرار داد و اگر مجبور به این کار شدید حتما باید لوله های گاز را با پشم شیشه و امثال آن عایق حرارتی کرد تا در مقابل برخورد به کابل برق و انتقال حرارت محافظت شود. زمانی که لوله های گاز را در یک کانال جدا قرار می دهید، باید کانال را با ماسه خشک پر کنید. اگر مجبور شدید با لوله های آب سرد و گرم و کابل برق دهید دیگر نمی توانید با ماسه خشک آن را پر کنید. بنابراین کانال باید به هواکش مناسب در نقاط مختلف مجهز باشد تا در صورتی که گاز نشت پیدا کرد، گاز در کانال تجمع پیدا نکند. لوله های گاز توکار که به وسیله مصالح ساختمانی روی آنها پوشانده می شود باید حداقل 10 سانتی متر از کابل برق و لوله های آب گرم و سرد فاصله داشته باشند.لوله کشی گاز روکار

توصیه می شود که لوله کشی گاز حتما به صورت روکار نصب شود مگر در مواردی که خیلی ضروری است. اتصالات لوله های این نوع لوله کشی را می توان با استفاده از جوشکاری و یا وسایل اتصال دهنده انجام داد. لوله های گالوانیزه را می توان برای لوله کشی روکار به کار برد. این نوع لوله هرگز نباید درلوله کشی هایی که به وسیله ی جوشکاری به یکدیگر متصل می شوند بکار رود. در این نوع لوله کشی نیاز به عایق کردن لوله ها وجود ندارد و فقط باید لوله ها را ضد زنگ کرد و باید به این نکته توجه داشت که رنگ های پلاستیکی و لعابی محلول در آب و امثال آنها برای ضد زنگ کردن لوله ها توصیه نمی شود. در لوله کشی گاز باید با استفاده از نقشه لوله کشی ساختمان در فاصله های معین و با استفاده از بست های فلزی مخصوص، لوله ها محکم و استوار شوند.تماس برای اعزام لوله کشی ماهر

لوله کشی گاز

برای اعزام لوله کش با ما تماس بگیرید 09303365110

 

نکاتی درباره آموزش لوله کشی گاز خانگی

☑️ در نقشه لوله کشی گاز باید مکان نصب، قطر دودکش و پنجره در پلان مشخص شود و رنگ بندی با سایزینگ لوله ها هماهنگی داشته باشد

☑️ آدرس، کروکی و زیربنای ساختمان کامل و دقیق در نقشه ها مشخص شود.

☑️ سمت شمال پلان از کوچه به سمت ورودی ساختمان کشیده شودبا رعایت سطر 3 در تمامی نقشه ها باید جهت شمال پلان و ایزومتریک نمایش داده شده باشد.

☑️ نقشه های تهیه شده توسط مجری باید بدون قلم خوردگی، خوانا، پلان معماری با واقعیت مطابق و با مقیاس مناسب باشد.

☑️ قبل از بازرسی، انجام بازرسی نهایی پرونده های بدون برگه، مجاز نیست.

☑️ مقیاس نقشه ها 1/100 و روی کاغذ A3 باشد.

 

مناسب ترین قیمت لوله کشی گاز خانگی در کاربلد

قیمت  لوله کشی گاز خانگی ، لوله کشی گاز صنعتی و لوله کشی گاز تجاری را با توجه به حجم و میزان کار تعیین می کنند. اصولا برای ساختمان ها و پروژه های بزرگ، از قیمت اجرای هر متر لوله کشی گاز با توجه قطر لوله کشی آن استفاده می شود. به نسبتی که سایز لوله ها بزرگتر شود، لوله کشی گاز وقت گیر تر و سخت تر می شود و در نتیجه قیمت لوله کشی گاز بالاتر می رود.با این وجود کاربلد نگرانی شما را از بابت قیمت دستمزد لوله کشی گاز رفع می کند و با دریافت حداقل هزینه جهت لوله کشی گاز خانگی شما را در لوله کشی ساختمانتان یاری می کند.

کاربلد

لوله کشی گاز
4.8 امتیاز از 5 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button