شیشه و آینه های سقفی

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

شیشه و آینه های سقفی

 

درخواست خدمات شیشه و آینه های سقفی

ارائه خدمات شیشه و آینه های سقفی در تهران ، شیراز ، کرج 
تماس با کاربلد
ارائه خدمات شیشه و آینه های سقفی در تهران ، شیراز ، کرج  تماس با ☎09303365110

 

استفاده از شیشه و آینه های سقفی چه مزیتی دارد ؟

اگر به دنبال یک منزل و دکوراسیون بسیار شیک هستید ، استفاده از شیشه و آینه های سقفی یکی از مواردیست که جلوه بسیار زیبایی به خانه شما می بخشد‌‌. استفاده از شیشه دکوراتیو باعث افزایش روشنایی و بزرگتر جلوه دادن محیط می شوند.

می دانیم که یافتن فردی که بتواند در اجرای شیشه و آینه های سقفی با شما همراه شود کمی دشوار است. ما این مسیر را برای شما هموارتر کردیم و دسترسی را به این افراد فراهم ساختیم.

شیشه و آینه های سقفی

☑️☑️☑️ از سقف های شیشه ای  به عنوان مصالح دکوراسیونال در بازسازی ساختمان استفاده می کنند. این سقف ها ایده ای بسیار خوبی برای روشنایی است که با استفاده از روشنایی طبیعی به جای الکتریسیته باعث صرفه جویی در انرژی مصرفی می گردد.

 

اگر به زیبایی خانه و یا محل بیزنس خودتان اهمیت می دهید ، کاربلد شما را در امر طراحی و اجرای آینه و شیشه های سقفی همراهی می کند.
☎️09303365110☎️

 

مقاومت بسیار خوب سقف های شیشه ای

این نوع سقف ها که جزو شیشه های دکوراتیو تزئینی محسوب می شوند که در مقابل عواملی همچون فشار باد ، باران ، برف و همچنین در برابر عبور سرما و گرما صدا ، هوا بسیار مقاوم  می باشند. به همین دلیل از آنها در محل های مختلفی از جمله سرویس های بهداشتی و آشپزخانه به کار می برند.

سقف شیشه آشپزخانه می تواند جلوه ی بسیار دلنشینی به آشپزخانه و منزل شما بدهد و زیبایی آن را دوچندان کند.

 

قیمت شیشه و آینه های سقفی

شیشه و آینه های سقفی بدلیل اینکه دارای تنوع طرح و رنگ زیادی هستند و همچنین با توجه به نوسانات بازار نمی توان قیمت مشخصی را برای آن در نظر گرفت شما می توانید با مراجعه به یکی از فروشگاهای شیشه های دکوراتیو تزئینی و انتخاب طرح و رنگ  دلخواهتان از قیمت دقیق و به روز شیشه و آینه های سقفی مطلع شوید.

 


چرا نصب دقیق شیشه و آینه های سقفی مهم است ؟

از آنجا که این نوع شیشه ها دارای وزن نسبتا زیادی هستند باید خیلی مراقب بود و به صورت دقیق آن ها را نصب کرد اگر نمی خواهید نصف شب یک تکه از آن روی سرتان بیفتد و شما را زخمی کند می بایست شیشه ها را محکم در جای خود قرار دهید واین کار ملزم به داشتن مهارت و دقت و تجربه کاری در این زمینه است .

تیم کاربلد با داشتن افراد با تجربه به شما در نصب و اجرای شیشه و آینه های سقفی کمک خواهد کرد. همین الان با شماره ☎09303365110☎ تماس بگیرید.

 


مراحل نصب شیشه و آینه های سقفی چگونه است ؟

✅ مشخص کردن نحوه قرار گیری تایل‌ها بر روی سقف

✅ در محلی که قصد نصب سقف کاذب را دارید نبشی ها را دور تا دور نصب می کنید.

✅ محل قرار گرفتن سازه‌های سپری با نحوه چیدمان تایل ها در ارتباط است.

✅ برای اتصال سیم مفتول یا فنر آویز به سازه‌های سپری نبشی ها را به به سقف اصلی سازه نصب می کنید.

شیشه و آینه های سقفی

 

انواع شیشه های تزئینی

شیشه و آینه های سقفی دکوراتیو و تزئینی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به آن ها پرداخته و هر کدام را به اختصار توضیح می دهیم:

 

☑ شیشه لمینیت رنگی

این نوع شیشه ها که بسیار مقاوم هستند و ضریب ایمنی بیشتری نسبت به بقیه شیشه ها دارند به وسیله روی هم قرار گرفتن دو یا چند لایه شیشه تخت که به وسیله لایه میانی PVB به یکدیگر متصل شده اند ساخته می شوند. این شیشه ها قابلیت جلوگیری از نفوذ اشعه UV و صدا را دارا می باشند.

شیشه و آینه های سقفی

☑ شیشه چاپدار (چاپی) یا اسپندرال Spandrel

این نوع شیشه ها یک نوع شیشه دکوراتیو رنگی و غیر شفاف است.این شیشه ها با انجام پخت های مرکب سرامیکی روی شیشه تولید می شود که به صورت غیر شفاف بوده و فضای پشت ان قابل مشاهده نیست. شیشه چاپدار یا اسپندرال به صورت تک جداره  و دو جداره  و برا تزیین و یا پوشاندن فضای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

 

☑ شیشه رنگی Lacobel و Matelac

از این شیشه ها که طیف رنگی زیادی دارد می توان علاوه بر شیشه های دکوراتیو تزئینی به عنوان شیشه رو میزی ، پارتیشن شیشه ای ، حمام و … استفاده کرد.

 

☑ شیشه مات یا Matelux 

این شیشه ها با کمک اسید و تکنولوژِی جدید مات کردن لک را نشنان نداده از عبور نور جلوگیری می کند و  فضای محافظه کارانه ای را به وجود می آورد. از این شیشه ها همانند شیشه های لاکوبل به عنوان پارتیشن شیشه ای یا در حمام ، کابینت ، مبلمان ، درب و … مورد استفاده قرار می گیرند.

 

☑ شیشه سندبلاست Sandblast

یکی از ویژگی های خوب شیشه های دکوراتیو تزئینی سندبلاست این است که شما برای طراحی نیاز به شیشه خاصی ندارید و بر روی هر شیشه قابل اجراست . این شیشه تزئینی از پاشیدن پر فشار نوعی ماسه توسط دستگاه های مخصوص سندبلاست تولید شده و این قابلیت را دارد که به هنگام پاشیده شدن ماسه هر طرحی را روی شیشه ایجاد کرد.

 

☑ شیشه فوتولمینیت

نحوه ساخت این شیشه به این صورت است که یک طرح گرافیکی را درون شیشه لمینت می کنند.برای انجام این کار می توان از پارچه طلق و یا چاپ مستقیم استفاده کرد.

 

☑ شیشه طرح شکسته

این نوع شیشه های مقاومت خیلی بالایی دارند از این شیشه دکوراتیو به عنوان کف و پله استفاده می کنند. این شیشه ها بخاطر ظاهر زیبایی که دارند در تزئینات منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سقف کاذب شیشه ای

جنس سقف کاذب شیشه ای همانطور که مشخص است از شیشه بوده و قابلیت نور پردازی از پشت آن وجود دارد. این سقف ها بسیار زیبا بوده و جلوه خیلی خوبی به منزل و محیط شما می بخشد.

این سقف ها وزن نسبتا زیادی دارند که می بایست برای نصب آن موارد ایمنی را به خوبی رعایت کرد.طراحان دکوراسیون داخلی از این سقف ها با توجه به فضای مورد نظر برای تزئینات فضاهای مدرن و کلاسیک استفاده می کنند.

 

کاربلد در هر زمانی که شما درخواست بدهید خدمات موردنیازتان را با مناسب ترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد کافی است از طریق درخواست اینترنتی که به صورت رایگان می باشد در خواست خود را برای ما بفرستید. تماس با ☎09303365110

 

انواع سقف های کاذب شیشه ای

☑ سقف شیشه ای متحرک

این نوع سقف ها که برقی بوده و توسط ریموت کنترل باز و بسته می شوند توسط تکنولوژِی روز ساخته و به خاطر داشتن سنسور بسیار هوشمند خود قابلیت بسته شدن خوکار در زمان های برفی و بارانی را دارد.این نوع سقف ها ظاهر زیبایی را به محیط شما می دهد وقابلیت اجرا در ویلا ، منزل ، پاسیون و دیگر جاها را دارد.قیمت سقف های شیشه ای متحرک نسبت به سایر سقف های شیشه ای گرانتر است.

 

☑ سقف شیشه ای آسمان مجازی و کششی یا کشسان

این دو نوع سقف همانند یکدیگر بوده و بدلیل عبور نور از خود قابلیت نور پردازی پشت آن ها وجود دارد . این دو سقف شیشه ای امکان این را دارد که هر طرحی که بخوایید را روی آن ها طراحی کنید و در مناطق مرطوب مانند حمام و دستشویی نصب و از آن بهره ببرید.

تنها تفاوت سقف شیشه ای آسمان مجازی با کشسان در نحوه نصب آن هاست سقف های آسمان مجازی به صورت تکه تکه نصب می شوند ولی سقف کششی یا کشسان به صورت یکپارچه.

 

کاربلد

اطلاعات تماس ثبت سفارش خدمات شیشه و آینه های سقفی 📞 کاربلد ☎ 09303365110 ☎

📝 مشتاقیم دیدگاه ارزشمندتان را در مورد خدمات شیشه بری پس از دریافت خدمات در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

شیشه و آینه های سقفی
5 امتیاز از 5 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *