نصب درب ضد سرقت

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت

 

نصب درب ضد سرقت به زودی (فعلا تماس نگیرید)

نصاب درب ضد سرقت هستید ؟

خدمات نصب درب ضد سرقت به زودی
نصب درب ضد سرقت به زودی
نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت ترکیه نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت ترک نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت ایران نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت قیمت نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت ارزان نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت ترک اصل نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت اصفهان نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت پرستیژ نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت نصب درب ضد سرقت درب اتوماتیک نصب درب ضد سرقت قیمت درب ضد سرقت نصب درب ضد سرقت درب چوبی نصب درب ضد سرقت در ضد سرقت نصب درب ضد سرقت درب ضد حریق نصب درب ضد سرقت دربهای ضد سرقت نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت ایران نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت ارزان نصب درب ضد سرقت درب های ضد سرقت نصب درب ضد سرقت درب اتیل نصب درب ضد سرقت درب ضد آب نصب درب ضد سرقت درب ضد سرقت ترک اصل نصب درب ضد سرقت درب آپارتمان نصب درب ضد سرقت  install-anti-theft-door 

درب ضد سرقت امروزه به دلیل امنیت بیشتری که نسبت به سایر درب ها دارد، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. نصب درب ضد سرقت به روش های مختلفی می تواند انجام بگیرد. اما بهتر این است که توسط یک نجار حرفه ای و با تجربه صورت بگیرد. در ابتدا اگر قصد ساختن چهارچوب در را دارید، برای اینکه مقاومت بهتری برای نگه داشتن درب و اتصالات داشته باشد، بهتر است از پروفیل 4 در 10 و یا 4 در 8 استفاده کنید. ابعاد داخلی چهارچوب نیز باید از طرفین درب 1 سانتی متر بزرگ تر باشد.

کاربلد آماده ارائه خدمات در زمینه نصب درب ضد سرقت ، نصب آیفون تصویری و نصب آنتن مرکزی می باشد.

 

نصب درب ضد سرقت در دیوار های پارتیشنی

پیش از آن که فریم یا چهارچوب درب ضد سرقت را نصب کنید حتما باید برای جلوگیری از پوسیدگی و دوام بیشتر چهارچوب آن را با ضد زنگ عایق کنید و همچنین برای جلوگیری از دویدگی و پیچیدگی چهارچوب، حتما قطر فریم را کنترل کنید. در نصب چهارچوب انتظار باید دقت کرد که سطح بالای پاخور آن مماس با سطح کف نهایی آن شود و بالاتر یا پایین تر نباشد. بعد از تمام کردن گچ کاری، بتن ریزی و رنگ کاری می توان اقدام به نصب درب ضد سرقت کرد.

 

نصب درب ضد سرقت

 

نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن

پیش از نصب درب ضد سرقت بهتر است برای اطمینان از عملکرد مناسب چند بار آن را باز و بسته کنید. و بعد درب ضد سرقت را از پشت وارد چهارچوب کرده و آن را به طور کامل تراز و شاقول کنید سپس درب ضد سرقت را چند مرتبه باز و بسته کنید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل پیدا کنید. سپس با دستگاه جوش در شیار هایی که در چهارچوب درب موجود است، چند خال جوش ایجاد کنید و مجددا از صحت عملکرد درب ها مطمئن شوید و در ادامه جوش دادن کامل را آغاز کنید.

 

نصب درب ضد سرقت

 

نصب درب ضد سرقت به روش رول بولت

نصب درب ضد سرقت به روش رول بولت فقط در صورتی امکان پذیر است که دیوار هایی که قرار است روی آن درب را نصب کنید، مقاومت کافی و مناسب را داشته باشند. قبل از نصب درب ضد سرقت باید از تراز و صاف بودن سطح اطمینان پیدا کنید و برای اینکه از عملکرد مناسب درب ضد سرقت مطمئن شوید باید چند بار آن را باز و بسته کنید. سپس درب ضد سرقت را در آن قرار دهید. و در آخر با دریل در دیوار سوراخ هایی را ایجاد کنید و پیچ رول ها را در آن قرار دهید و با آچار سفت کنید.

 

نصب درب ضد سرقت

 

نصب درب ضد سرقت با استفاده از پیچ سر مته

می توان گفت این روش ترکیبی از 2 روش قبل است. در این روش هم لازم است که درب ضد سرقت را چند مرتبه باز و بسته کنید تا از عملکرد مناسب قفل و شیب بند اطمینان حاصل کنید. حالا از سمت بیرون واحد درب ضد سرقت را به فریم انتظار وارد کنید و آن را کاملا تراز و شاقول قرار دهید. سوراخ های قرار گرفته در چهارچوب ضد سرقت را با دریل سوراخ می کنیم و بعد پیچ های سرمته را از سوراخ های روی چهارچوب وارد کرده و با دریل آن را به فریم انتظار وصل کنید. برای اینکه تعادل و تراز درب از بین نرود، پیچ به طور ضربدری و به صورت تدریجی آرام آرام محکم شود.

 

نصب درب ضد سرقت

 

انواع درب های ضد سرقت

درب ضد سرقت در بازار ایران به 3 دسته ی درب ضد سرقت ایرانی ، درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت چینی عرضه می شوند. از نظر کیفیت و قیمت درب ضد سرقت ترک در مقام بالاتری قرار دارد. البته نا گفته نماند که درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر کیفیت و قیمت به نمونه ی درب ضد سرقت ترک شبیه است و این درب ها را می توانید سفارش دهید تا مطابق با خواسته ی شما ساخته شوند. این سه درب تفاوت هایی با یکدیگر دارند. برای مثال چهارچوب درب های چینی، تخت و ابزار نخورده است اما چهارچوب درب های ترک اینگونه نیست و کاملا ابزار خورده می باشد. یکی از دلایل اختلاف قیمت درب های ضد سرقت ترک و درب های ضد سرقت چینی همین موضوع است. تفاوت بعدی این است که لولا های درب ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است اما در درب های ضد سرقت چینی این لولا ها نه از بیرون و نه از داخل قابل مشاهده نیستند.

نصب درب ضد سرقت
5 امتیاز از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button