نصب لوستر شرق تهران

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

نصب لوستر شرق تهران

 

به نصاب حرفه ای نیاز دارید ؟

نصاب حرفه ای هستید ؟

ارائه خدمات برقکاری در تهران
تماس با کاربلد
ارائه خدمات برقکاری در تهران تماس با ☎09303365110
نصب لوستر شرق تهران

نصب لوستر شرق تهران  نصاب لوستر شرق تهران  نصب لوستر به سقف تهران  نصب لوستر شرق تهران  نصاب لوستر شرق تهران  سیم کشی لوستر  نصب لوستر شرق تهران  نصاب لوستر شرق تهران  نصب لوستر سقفی تهران  نصب لوستر شرق تهران  نصاب لوستر شرق تهران  نصب لوستر به سقف تهران  نصب لوستر شرق تهران  نصاب لوستر شرق تهران  سیم کشی لوستر شرق تهران  نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران برقکاری نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر به سقف شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران سیم کشی لوستر نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر سقفی تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر به سقف تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران سیم کشی لوستر تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران نصب لوستر شرق تهران نصاب لوستر شرق تهران برقکاری نصب لوستر شرق تهران  نصاب لوستر در کرج  نصب لوستر کنترلی سیم کشی ساختمان نصب لوستر ال ای دی  نصب لوستر تهران light installer 

نصب لوستر شرق تهران یکی دیگر از خدمات ویژه گروه کاربلد در زمینه برقکاری و سیم کشی لوستر است. نصاب لوستر در شرق تهران و دیگر نقاط تهران و کرج را از کاربلد بخواهید. یک برقکار و نصاب لوستر شرق تهران باید بتواند طبق استاندارد ، کار برقکاری لوستر و نصب انواع لوستر مانند نصب لوستر سقفی و نصب لوستر کنترلی را در کمترین زمان انجام دهد.

 

 


برای نصب لوستر حتما از نصاب لوستر  کمک بگیریدنصاب لوستر شرق تهران

با توجه به زمان بر بودن نصب لوستر به سقف ، خطرناک بودن سیم کشی لوستر ، داشتن تنظیمات خاص برخی از انواع لوسترها سپردن کار به نصاب لوستر کاری عاقلانه است. نصاب لوستر شرق تهران با آگاهی از تمامی جزییات نصب لوستر می تواند در کمترین زمان لوستر را با سلیقه ی شما نصب کند . گاهی اوقات به دلیل ناتوانی صاحب خانه به کارگیری نصاب لوستر شرق تهران امری ضروری است.

 


7 مرحله برای نصب لوستر شرق تهران

 

1) قطع کردن فیوز

ابتدا پیش از هر حرکتی، فیوز مربوطه را قطع کنید. این کار ایمنی شما را در هنگام نصب لوستر تضمین می نماید. بعد از قطع کردن فیوز با استفاده از فاز متر از قطع بودن سیم برق لوستر قبلی برق اطمینان پیدا کنید. سپس با خیال راحت سیم ها را جدا کنید. و لوستر قبلی را از قلاب جدا کرده و از سقف پایین بیاورید.

 

2) اندازه کردن زنجیر لوستر

با توجه به ارتفاع سقف ،زنجیر لوستر خود را تنظیم نمایید. اکثر کسانی که در کار فروش لوستر هستند زنجیر را به لوستر متصل میکنند ولی در صورتی که سقف منزل شما کوتاه است لازم است که شما قبل از نصب لوستر چند حلقه از زنجیر را جدا کرده و سپس مابقی مراحل نصب را پیگیری نمایید.

 

3) آویزان کردن لوستر از قلاب سقف

در این مرحله نصاب لوستر می بایست لوستر را به قلابی که معمولا در سقف ها موجود است متصل کند .معمولا قلاب در سقف موجود است، اگر قلابی در سقف مشاهده نمی کنید میتوانید با استفاده از سوراخ کردن سقف و قرار دادن یک روپلاک در آن و اضافه کردن یک قلاب به روپلاک این کار را به آسانی انجام دهید فقط توجه داشته باشید برای ایجاد سوراخ در سقف باید محلی را انتخاب کنید که سیم از آن محل عبور نکرده باشد.

 

4) اتصال سیم های برق لوستر به سیم های برق سقف

از ترمینال برق برای اتصال سیم ها استفاده نمائید. در صورتیکه کلید شما دوپل است به یک ترمینال سه تایی نیاز دارید و در صورتیکه کلید شما تک پل است یک ترمینال دوتایی کافی است.

در صورتیکه تعداد سیم هایی که در بالای لوستر است ۳ تا بود یعنی سیستم لوستر شما دو پل است، که می توانید به سادگی به کلیدهای دوپل وصل کنید. برای این کار کافی است سیم تک را به عنوان نول در نظر بگیرید و سیم جفتی (دو سیم متصل به هم) را فاز در نظر بگیرید. هر سیم فاز لوستر را به یک سیم فاز سقف و تک سیم نول را به تک سیم نول سقف وصل نمائید.

در صورتیکه لوستر شما ۳ سیم داشت و در سقف شما تنها ۲ سیم موجود بود باید سیم جفتی لوستر را بعد از لخت کردن به یکدیگر متصل کنید و به عنوان فاز در نظر بگیرید و سیم تکی را نیز به عنوان سیم نول در نظر داشته باشید و سپس مطابق مراحل بالا فاز لوستر را به فاز سقف و نول لوستر را نیز به نول سقف متصل نمائید.

نصاب لوستر شرق تهران

 

5) زیباسازی محل اتصال

در این مرحله نصاب باید با استفاده از بالا کشیدن زنبق لوستر سیم های اضافی را در درون آن مخفی کند و بعد به وسیله پیچ و یا قطعه پلاستیکی آن زنبق را در آن بالا ثابت کند. این روش به زیباتر جلوه کردن لوستر کمک می کند.

نصب لوستر شرق تهران

 

6) نصب حباب ها یا شیدها و سپس لامپ ها

نصاب لوستر باید اضافات لوستر نظیر حباب یا شیدهای لوستر را به آن متصل کنید پس از نصب حباب ها، لامپ ها را در جای خود بپیچاند.

 

7) وصل کردن فیوز برق و آزمایش روشن شدن لوستر

در این مرحله فیوز برق را وصل و روشنایی لوستر را تست نمایید. چنانچه با زدن کلید ،کلیه لامپ ها روشن شد، به این معناست که نصاب لوستر کلیه مراحل را به درستی انجام داده است. در صورتیکه یک یا چند لامپ روشن نمی شود ابتدا اطمینان حاصل کنید که لامپ ها سوخته نباشند و سپس یک به یک مراحل پیش را چک کنید.

 

کاربلد با یک تماس آماده ارائه خدمات آنلاین برق کشی ، سیم کشی ساختمان ، نصب لوستر می باشد.

نصب لوستر شرق تهران
5 امتیاز از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *