نصب آیفون تصویری

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

نصب آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری

 

به نصاب حرفه ای نیاز دارید ؟

نصاب حرفه ای هستید ؟

ارائه خدمات ساختمانی و دکوراسیون در تهران
تماس با کاربلد
ارائه خدمات ساختمانی و دکوراسیون در تهران تماس با ☎09303365110
نصب آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری آیفون تصویری نصب آیفون تصویری آیفون تصویری تابا نصب آیفون تصویری ایفون تصویری نصب آیفون تصویری آیفون تصویری سیماران نصب آیفون تصویری آیفون تصویری کوماکس نصب آیفون تصویری آیفون تابا نصب آیفون تصویری نصب آیفون تصویری تابا نصب آیفون تصویری آیفون تصویری نصب آیفون تصویری عیب یابی آیفون تصویری الکتروپیک نصب آیفون تصویری آیفون تصویری الکتروپیک نصب آیفون تصویری آیفون تصویری تابا نصب آیفون تصویری عیب یابی آیفون تصویری تابا نصب آیفون تصویری نصب آیفون نصب آیفون تصویری دربازکن تصویری نصب آیفون تصویری هزینه نصب آیفون تصویری نصب آیفون تصویری سیم کشی آیفون تصویری نصب آیفون تصویری تعمیر آیفون تصویری نصب آیفون تصویری نصب آیفون تصویری کوماکس نصب آیفون تصویری تعمیرات آیفون تصویری کوماکس نصب آیفون تصویری نصب آیفون تصویری سوزوکی نصب آیفون تصویری آیفون تصویری نصب آیفون تصویری آیفون تصویری تابا نصب آیفون تصویری ایفون تصویری نصب آیفون تصویری آیفون تصویری سیماران نصب آیفون تصویری آیفون تصویری کوماکس نصب آیفون تصویری آیفون تابا نصب آیفون تصویری نصب آیفون تصویری تابا نصب آیفون تصویری آیفون تصویری نصب آیفون تصویری عیب یابی آیفون تصویری الکتروپیک نصب آیفون تصویری آیفون تصویری الکتروپیک نصب آیفون تصویری آیفون تصویری تابا نصب آیفون تصویری عیب یابی آیفون تصویری تابا نصب آیفون تصویری نصب آیفون نصب آیفون تصویری دربازکن تصویری install-the-iphone-video  نصب آیفون تصویری

آیفون تصویری علاوه بر اینکه صدا را منتقل می کند، می تواند تصویر به صورت سیاه_سفید یا رنگی را نیز انتقال دهد. نصب آیفون تصویری در دو نوع دیجیتال و آنالوگ رواج دارد. آیفون تصویری دیجیتال می تواند تصاویر را رو حافظه اش ذخیره کند. آیفون تصویری از بخش های مختلفی تشکیل شده که عبارت است از : صفحه نمایش و گوشی، دوربین آیفون، پنل ورودی، قفل بازکن، دستگاه تغذیه، کنترل مرکزی و کابل مخصوص ارتباطات.

برای نصب آیفون تصویری با ما تماس بگیرید. شماره تماس : ☎09303365110☎

کاربلد آماده ارائه خدمات کابینت سازی ، نصب درب ضد سرقت و نصب آنتن مرکزی می باشد.

 

نکات مهم نصب پنل آیفون تصویری

  • در برابر نور خورشید مقاوم باشد.
  • در برابر گرد و غبار مقاوم باشد.
  • در برابر نفوذ آب مقاوم باشد.
  • همچنین برای محافظت بیشتر پنل از قاب مخصوص استفاده شود.

نصب آیفون تصویری

محل نصب آیفون تصویری

در ورودی ساختمان پنل آیفون تصویری به صورتی نصب می شود که لنز دوربین تا سطح زمین 145 سانتی متر ارتفاع داشته باشد. پنل آیفون تصویری باید به صورتی نصب شود که در برابر رطوب و غبار غیرقابل نفوذ باشد. بعضی از پنل های آیفون تصویری به سیستم اعلام ضد سرقت مجهز هستند.

 

نصب آیفون تصویری

 

سیم کشی آیفون تصویری

برای آیفون های تصویری دو نوع سیم کشی وجود دارد. روش اول مثل آیفون های صوتی قدیمی است. به این صورت که آیفون های هر طبقه، با طبقات بالا به صورت افقی، سری می شوند و در آخر از هر واحد سیم به جعبه تقسیم در پارکینگ انتقال می یابد. برق کار ها در این روش معمولا از سیم 10 زوج استفاده می کنند. اگر در هر طبقه 2 واحد وجود داشته باشد، برای این ساختمان از 2 مسیر سیم استفاده می شود. یک مسیر واحد های غربی را پوشش می دهد و مسیر دیگر واحد های شرقی را. این روش از برق کشی بیشتر توسط برق کار های قدیمی که با آیفون تصویری آشنایی ندارند انجام می شود و دارای معایبی نیز هست. اما در روش اصولی سیم کشی آیفون تصویری ، جعبه تقسیم فلزی را در پارکینگ نصب می کنند. سپس از هر واحد یک رشته سیم 6 زوج یا 4 زوج به داخل جعبه تقسیم می کشند. طبیعی است که در این روش متراژ سیم افزایش پیدا می کند اما هیچ گاه با آن به مشکل بر نمی خورید.

 

نصب آیفون تصویری

 

عیب یابی آیفون تصویری

بیشترین عیبی که در آیفون های تصویری وجود دارد مربوط به روشن نشدن آیفون تصویری است. در صورت بروز این مشکل 90% عیب از پاور برق است که به صورت آماده در بازار وجود دارد و به راحتی می توان آن را تعویض کرد. برای این کار بعد از باز کردن درب مانیتور، سوکت برق 220 ولت و سوکت برق خروجی را که از پاوربرق به برد صدا متصل شده است را قطع کرده و تعویض کنید. یک عیب دیگر ممکن است از قطع بودن منبع تغذیه باشد. درون منبع تغذیه لامپ ال ای دی وجود دارد که اگر روشن نباشد، ابتدا برق ورودی منبع تغذیه را باید تست کنیم و اگر مشکل از آن نباشد، فیوز روی برد منبع تغذیه را باید چک کرد که اگر در آن خرابی هایی وجود داشت، باید آن را عوض کرد. یک نکته مهم این است که زمانی که فیوز قطع می شود، امکان رخ دادن اتصال کوتاه در ساختمان وجود دارد که باید رفع عیب شود.

 

نصب آیفون تصویری
5 امتیاز از 8 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button