نصب کاغذ دیواری

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری

 

به دکوراتور حرفه ای نیاز دارید ؟

طراح و دکوراتور هستید ؟

ارائه خدمات ساختمانی و دکوراسیون در تهران
تماس با کاربلد
ارائه خدمات ساختمانی و دکوراسیون در تهران تماس با ☎09303365110
نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری برجسته کاغذ دیواری با قیمت کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری سه بعدی نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری پذیرایی نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ارزان نصب کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی نصب کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی منزل نصب کاغذ دیواری پارکت نصب کاغذ دیواری درب اتوماتیک نصب کاغذ دیواری کفپوش نصب کاغذ دیواری پارکت چوبی نصب کاغذ دیواری انواع کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ارزان نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری قابل شستشو نصب کاغذ دیواری نصاب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری خرید اینترنتی کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری روش نصب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ارزان نصب کاغذ دیواری چسب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری طریقه نصب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری هزینه نصب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری نحوه چسباندن کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری انواع چسب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری طرح کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری اتاق خواب نصب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری چسبی نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری 3 بعدی نصب کاغذ دیواری طریقه چسبانیدن کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری تمیزکردن کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری پشت چسب دار نصب کاغذ دیواری نحوه نصب کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری قیمت نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری قابل شستشو نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ایرانی نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ارزان نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری مشهد نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری برجسته کاغذ دیواری با قیمت کاغذ دیواری نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری سه بعدی نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری پذیرایی نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ارزان نصب کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی نصب کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی منزل نصب کاغذ دیواری پارکت نصب کاغذ دیواری درب اتوماتیک installing-wall-paper نصب کاغذ دیواری نصاب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری یکی از بهترین و مهم ترین روش های تزئین داخلی ساختمان می باشد که نسبت به رنگ آمیزی آسان تر و بی دردسرتر است. گفته شده است که اولین تولید کنندگان کاغذ چینی ها بوده اند و برای تزئین خانه هایشان از کاغذ بهره برده اند. حالا بعد از گذشت این همه سال هنوز هم از کاغذ در دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. در ادامه نحوه ی نصب کاغذ دیواری را شرح می دهیم. نصب کاغذ دیواری روی گچ ، نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک و انواع دیوارها در کاربلد توسط نصاب کاغذ دیواری به صورت حرفه ای انجام می شود.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

یکی از ایده های جدید در دکوراسیون داخلی منزل ، کاغذ دیواری سه بعدی است که می تواند فضا های جذاب و خاصی را به وجود آورد. همانگونه که از اسمش پیدا است تصویری را که روبروی ما قرار می دهند را بسیار واقعی تصور می کنیم. جنس کاغذ دیواری سه بعدی با کاغذ دیواری معمولی تفاوتی ندارد اما به دلیل طراحی خاصی که دارد، ما آن را تا حدود 3 متر فرو رفته یا برجسته می بینیم. کاغذ دیواری های سه بعدی برای ساختمان های کوچک و آپارتمانی گزینه بسیار خوبی است که با یک هزینه اندک می توانید از فشار در محیط بسته رها شوید.

 

نصب کاغذ دیواری

 

کاغذ دیواری چسبی

کاغذ دیواری چسبی یا برچسب دار نوعی کاغذ دیواری است که دارای یک چسب مخصوص در پشت آن است. این نوع کاغذ دیواری به دلیل برچسب دار بودن زمان کمتری را در بازسازی و نصب می برد. نصب کاغذ دیواری های معمولی نیاز به چسب و وسایل مخصوص به خودش را دارد که در کاغذ دیواری های چسبی این هزینه ها وجود ندارد. این کاغذ دیواری مانند کاغذ دیواری های معمولی دارای طرح ها تنوع زیادی است، از جنس pvc می باشند و در تهیه آن ها از کاغذ استفاده نمی شود. هزینه تمام شده کاغذ دیواری برچسب دار نسبت به کاغذ دیواری معمولی کمتر است.

 

نصب کاغذ دیواری

 

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری نوعی کاغذ است که روی آن تصاویر مختلفی چاپ می شود. کاغذهای پاستل، فیبرو، چرم و کتان از جمله کاغذ هایی هستند که در چاپ کاغذ دیواری پوستری استفاده می شوند. این کاغذ دیواری ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند و می توان گفت تقریبا هر تصویر با کیفیتی را می توان روی آن ها چاپ کرد. البته عوامل مختلفی مثل کیفیت چاپگر نیز روی کیفیت این این کاغذ دیواری های پوستری نقش دارد.

 

نصب کاغذ دیواری

 

طریقه نصب کاغذ دیواری

از نصاب کاغذ دیواری بخواهید تمامی مراحل زیر را به دقت انجام دهد.

زیر سازی : بعد از آماده کردن وسایل و ابزار های مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری، باید دیوار بازبینی و بازسازی شود. اگر قسمتی از دیوار نم دارد باید این نم را برطرف کنید. بهتر است این کار را را به افرادی که متخصص برطرف کردن دیوار هستند، بسپارید تا خیالتان راحت شود دیگر دیوار ها نم پیدا نمی کنند. اگر دیوار ها رنگ نشده اند باید روی آن ها روغن الیف (برای زیرسازی پیش از رنگ) بزنید. در پایان این مرحله دیوار را بررسی کنید که ترک نداشته باشد. اگر احیانا ترک و یا شکافی روی آن وجود داشت باید با بتونه آن را از بین ببرید. پس از زیرسازی، کاغذ دیواری آماده ی چسبیدن می باشد.

اندازه گیری و برش : ارتفاع دیوار را به طور دقیق اندازه بگیرید و 10 سانتی متر بیشتر از مقدار اندازه گیری شده برای همسان کردن بالا و پایین دیوار و گل کاغذ دیواری، کاغذ را برش بزنید. اولین قواره به عنوان نمونه است و برای قواره های بعدی باید به گل کاغذ دیواری توجه داشته باشید که پس از نصب در کنار هم شکل و فرم زیبایی بگیرند. جور شدن گل ها موضوع بسیار مهمی است که نمی شود آن را نادیده گرفت. گاهی ممکن است حتی 40 تا 60 سانتی متر از کاغذ دیواری برای جورشدن گل ها از بین برود.

نصب کاغذ دیواری : در ادامه نوبت به آماده سازی چسب می رسد. برای این کار 100 گرم پودر چسب را در نیم لیتر آب حل کنید. زمانی که دارید پودر را به آب اضافه می کنید مرتبا آن را بهم بزنید تا گلوله گلوله نشود. سپس همه سطح پشت کاغذ را بصورت مساوی چسب بزنید و نصب کاغذ دیواری را شروع کنید و از بالا به پایین این کار را انجام دهید. یک نکته مهم در نصب کاغذ دیواری این است که درز کاغذ دیواری باید به سمت نور تنظیم شود تا زیبایی کار شما بیشتر نمایان شود.

 

نصب کاغذ دیواری

 

کاربلد آماده ارائه خدمات بازسازی ساختمان به شما عزیزان می باشد.

نصب کاغذ دیواری
5 امتیاز از 10 رای

1 Comment

  1. Alireza.z گفت:

    مطالب و توضیحات عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button