تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

 

به خدمات نشت یابی نیاز دارید ؟

متخصص نشت یابی هستید ؟ (با دستگاه)

ارائه خدمات حرفه ای نشت یابی
تماس با کاربلد
ارائه خدمات حرفه ای نشت یابی تماس با ☎09303365110

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران دستگاه نشت یاب لوله آب  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  نشت یابی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  نشت یابی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  نشت یابی لوله های آب  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تشخیص نشتی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تشخیص ترکیدگی دستگاه نشت یاب آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تعمیرات لوله کشی رفع نشتی لوله فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران هزینه تشخیص ترکیدگی لوله  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  رفع نم و رطوبت با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران یکی از خدمات مربوط به نشت یابی و تشخیص ترکیدگی بادستگاه در گروه کاربلد می باشدتشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران با پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه نشت یاب لوله آب انجام می گیرد. رفع نم و رطوبت ، نشتی ، ترک خوردگی و ترکیدگی لوله سرعت ، دقت و اطمینان خاطر را به همراه دارد. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران و … از خدمات ویژه ما هستند که توسط متخصصان این حیطه انجام می شود.

 


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران خدمتی ویژه برای ساکنان غرب تهران است تا بتوانیم خدمت رسانی سریع تری به وسیله نیروهای مستقر در آن منطقه ارائه دهیم. امروزه با استفاده از تجارب و تخصص کارشناسان در تهران می توانید محل دقیق نشتی لوله آب را فوری و بدون خسارت به ساختمان رفع کنید. در گذشته نشت یاب لوله آب می بایست برای تعیین محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله قسمتی از ساختمان را تخریب می کرد.  اما با پیشرفت تکنولوژی این کار خیلی آسان شده است. 

 


از کجا بفهمیم که لوله ها نشتی دارند ؟

  • زیاد شدن مبلغ قبض آب نسبت به ماه های گذشته
  • لکه و اثر نم بر روی دیوار یا سقف و بوی نم در خانه
  • افت فشار آب ناگهانی و قابل محسوس
  • چکه کردن آب از سقف
  • صدای آب در شب و چکه کردن

 


بررسی علل گوناگون ترکیدگی لوله آب

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

 

ترکیدگی لوله آب و نشتی جزء مشکلاتی است که ممکن است برای هر ساختمانی چه قدیمی و چه نوساز اتفاق بیفتد. اما عوامل مختلفی باعث ترکیدگی لوله و نشت آب می شود. مهم ترین و اصلی ترین علت آن لوله کشی غیراصولی است.

⚫ خوردگی لوله فلزی شده بر اثر مجاورت با خاک مرطوب و خاک آهکی

⚫ خوردگی لوله ها بر اثر مجاورت دو لوله فلزی غیر هم جنس و واکنش شیمیایی 

⚫حدیده کردن بیش از حد لوله فلزی  

⚫ انبساط و انقباض لوله های فلزی آب گرم مخصوصا در اتصالات لوله شوفاژ

⚫افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها (مخصوصا هنگام شب)

⚫اتصالات غیراصولی لوله پلیکا و چند لایه.

در صورت بروز هر گونه مشکل عجله کنید و برای نشت یابی  و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسرع وقت اقدام کنید.

 


روند تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران

پس از ثبت درخواست شما و  ارسال نشت یاب به محل ، متخصصان ما بررسی به وسیله دستگاه اقدام می کنند. اما چگونه ؟

دستگاه تشخیص ترکیدگی از امواج برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت دیوارها استفاده می کند. در این دستگاه یک گیرنده و فرستنده امواج تعبیه شده که درون یک محفظه‌ کپسول شکل قرار دارد. این کپسول روی لوله‌ ها، دیوارها یا مکانی که قرار است نشتی آن تشخیص داده شود حرکت می کند، فرستده امواج خود را به طرف هدف می فرستد و امواج بازگشتی از آن را دریافت می کند. پس از آن دستگاه نشت یاب با استفاده از روش های کامپیوتری و دقیق وجود ترک و نشتی درون لوله‌ ها یا دیوار را مشخص می کند. در اکثر مواقع محل دقیق ترکیدگی لوله مشخص نیست و فقط آثار نم و رطوبت و چکه آن ظاهر می شود که در این صورت عملیات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را می توان انجام داد و محل دقیق نشت آب را یافت.

 


ویژگی های تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه

شاید در گذشته تشخیص ترکیدگی لوله بسیار کار سختی بوده و لوله های درون زمین یا دیوار غیرقابل دسترس بودند. اما با پیشرفت تکنولوژی و اختراع  این دستگاه نشت یاب ، تشخیص وجود نشت یا ترکیدگی و حتی ترک خوردگی درون لوله‌ ها به راحتی امکان پذیر شده است.

با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می‌توان :

✅ بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان محل دقیق نشتی را پیدا نمود و آن را تعمیر کرد

✅ سرعت پیدا کردن نشتی و ترکیدگی بسیار بالاتر از قبل است

✅  این دستگاه ها از دقت بسیار خوبی برخوردارند و نیازی به خرابی کل دیوار یا زمین نیست

شرکت خدماتی کاربلد با در اختیار داشتن حرفه ای ها و دستگاه های به روز و مدرن تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران و … خدمات متنوع و گسترده ای ارائه می دهد.

 


تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران تا چه عمقی قابل اجرا است؟

به طور کلی تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه تا 40 متر زیر زمین امکان پذیر است. در نتیجه تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران بیشتر از 40 متر مسر نیست. اما در یک صورت می توان از دستگاه نشت یاب با عمق زیاد استفاده کرد. در صورتی که میزان نشت لوله های آب  بسیار قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد می کند از اعماق زیاد با دستگاه قابل تشخیص باشد. بنابراین این دستگاه ها برای یافتن محل نشت در ساختمان ها قابل استفاده است و برای نشت های صنعتی و … روش های دیگری وجود دارد.

 


هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در مقایسه با گذشته بسیار کمتر شده است. در واقع تشخیص ترکیدگی با دستگاه ، هزینه خاصی ندارد. زیرا نیازی به تخریب ساختمان یا کندن دیوارها نیست. ولی در صورت نیاز به خرابی و تعمیر محل خرابی هزینه ای برای کارهای بنایی متقبل می شوید. در واقع هزینه اصلی و عمده مربوط به تعمیرات محل خرابی است.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

کاربلد آماده ارائه خدمات در زمینه اجرای لوله کشی ، تاسیسات لوله کشی و تعمیرات لوله کشی به شما عزیزان می باشد.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران
5 امتیاز از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *