لوله کشی

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

لوله کشی

لوله کشی

لوله کشی لوله کشی ساختمان لوله کشی لوله کشی گاز لوله کشی لوله کشی فاضلاب لوله کشی لوله کشی پکیج لوله کشی لوله کشی ساختمان pdf لوله کشی لوله کشی فاضلاب ساختمان لوله کشی لوله کشی گاز خانگی لوله کشی لوله کشی آبگرمکن دیواری لوله کشی لوله کشی صنعتی piping لوله کشی آموزش لوله کشی لوله کشی لوله کشی آب ساختمان لوله کشی تاسیسات لوله کشی لوله کشی تعمیرات لوله کشی ساختمان لوله کشی تاسیسات لوله کشی ساختمان لوله کشی

لوله کشی چیست؟

لوله کشی انتقال گاز ها ، مایعات و جامدات کوچک از محلی به محل دیگر است که توسط انتقال مجموعه ای از لوله ها به یکدیگر صورت می گیرد.سیستم لوله کشی را لوله ها ، اتصالات و شیرفلکه ها تشکیل می دهند.ازموادی مانند آلومینیوم ، فولاد ، پلاستیک ، شیشه ، مس و ... در سیستم های لوله کشی استفاده می شود.

انواع لوله کشی آب بر اساس محل قرارگیری لوله ها

لوله کشی توکار آب : در این نوع با توجه به نقشه لوله کشی ، لوله ها را در زیر خاک و در جای مناسب دفن می کنند. از مزایای این نوع لوله کشی دیده نشدن لوله ها است. لوله کشی روکار آب : در این نوع لوله کشی ، لوله و اجزای آن را از گوشه دیوار و با فاصله ی مناسب از هم قرار می دهند. از مزایای این نوع لوله کشی آب ثابت ماندن فشار آب ، دسترسی آسان به سیستم لوله کشی و عدم تخریب دیواره ها و کف است.

مزایای لوله های پلاستیکی

  • قیمت ارزان
  • دارای تنوع و گوناگونی
  • لوله کشی آسان
  • مقاوم در برابر پوسیدگی و فشار آب
  • عدم تأثیر گذاری در آب

نحوه تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله

به دلیل غیراصولی بودن لوله کشی ها ، پس از مدتی نیاز به تعمیر آن ایجاد می شود.گاهی نم و رطوبتی که در ساختمان ایجاد می شود در اثر نشت و ترکیدگی لوله آب اتفاق می افتد که حتما باید محل سوراخ پیدا شود و توسط تعمیرکار حرفه ای ، تعمیر شود.در زمانی که آب از سقف دیوار چکه میکند ، بوی نم و رطوبت می آید ، فشار آب ناگهانی افت می کند،به احتمال زیاد در لوله سوراخ ایجاد شده است.

 

برای انجام کلیه امور لوله کشی با ما تماس بگیرید. شماره تماس : ☎09303365110☎

لوله کشی
4.9 امتیاز از 27 رای