لوله کشی فاضلاب

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

لوله کشی فاضلاب

لوله کشی فاضلاب

 

به یک لوله کش حرفه ای نیاز دارم

ارائه خدمات لوله کشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین، بندرعباس
تماس با کاربلد
ارائه خدمات لوله کشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین، بندرعباس تماس با ☎09303365110
لوله کشی فاضلاب

لوله کشی فاضلاب سیفون لوله کشی فاضلاب پمپ آب لوله کشی فاضلاب لوله کشی لوله کشی فاضلاب لوله کشی ساختمان لوله کشی فاضلاب هواکش لوله کشی فاضلاب تاسیسات ساختمان لوله کشی فاضلاب لوله کش لوله کشی فاضلاب لوله کشی گاز لوله کشی فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله کشی فاضلاب لوله کشی فاضلاب ساختمان لوله کشی فاضلاب لوله کشی آب ساختمان لوله کشی فاضلاب بازکردن لوله فاضلاب لوله کشی فاضلاب تاسیسات لوله کشی ساختمان لوله کشی فاضلاب لوله کشی پکیج لوله کشی فاضلاب لوله فاضلاب لوله کشی فاضلاب لوله کشی ساختمان لوله کشی فاضلاب اتصالات لوله کشی لوله کشی فاضلاب فاضلاب ساختمان لوله کشی فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله آب ساختمان لوله کشی فاضلاب رفع نشتی لوله فاضلاب لوله کشی فاضلاب چاه فاضلاب ساختمان لوله کشی فاضلاب لوله کشی پلی اتیلن لوله کشی فاضلاب تاسیسات لوله کشی ساختمان لوله کشی فاضلاب لوله کشی شوفاژ لوله کشی فاضلاب نرخ لوله کشی ساختمان لوله کشی فاضلاب لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان لوله کشی فاضلاب تاسیسات ساختمان لوله کشی لوله کشی فاضلاب لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی لوله کشی فاضلاب تعمیر لوله کشی لوله کشی فاضلاب نشت یابی لوله های آب لوله کشی فاضلابلوله کشی فاضلاب سیفون لوله کشی فاضلاب پمپ آب لوله کشی فاضلاب لوله کشی لوله کشی فاضلاب لوله کشی ساختمان لوله کشی فاضلاب هواکش لوله کشی فاضلاب تاسیسات ساختمان لوله کشی فاضلاب لوله کش plumbing-drainage لوله کشی فاضلاب

لوله کشی فاضلاب یکی از موضوعات مهم در تاسیسات هر ساختمان به شمار می آید. لوله کشی فاضلاب ساختمان باید توسط نیرو های متخصص و با رعایت اصول و قوانین لوله کشی انجام شود تا دیگر نیازی به تعمیرات لوله کشی نباشد. در ادامه درباره ی هدف از لوله کشی فاضلاب ساختمان و اصول مهمی که در لوله کشی لازم است رعایت شود صحبت می کنیم.

برای لوله کشی فاصلاب با ما تماس بگیرید. شماره تماس : ☎09303365110☎

کاربلد آماده ارائه خدمات در زمینه لوله کشی آب ساختمان  ، لوله کشی پکیج ، تاسیسات لوله کشی و تعمیرات لوله کشی به شما عزیزان می باشد.

 

هدف از لوله کشی فاضلاب

لوله کشی فاضلاب به منظور دفع فاضلاب و پسماندهای خانگی و صنعتی انجام می گیرد. اگرچه لوله کشی ساختمان ممکن است در ظاهر یک کار ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد اما اگر بر اساس اصول و قوانین صحیح انجام نگیرد، ممکن است علاوه بر خسارات مالی باعث گرفتاری نیز بشود. برای اجرای اصولی و صحیح لوله کشی فاضلاب قوائد و قوانینی تعیین شده اند که به کار بردن این قوانین مزایای متعددی دارد. در تهیه وسایل و ابزار های اولیه صرفه جویی مالی می شود، از اشتباه کاری و دوباره کاری جلوگیری می شود، لوازم لوله کشی و تجهیزات بهداشتی استاندارد می شوند.

 

لوله کشی فاضلاب

 

اصول لوله کشی فاضلاب

  • نباید وزن زیادی به لوله ها وارد شود این موضوع را هنگام لوله کشی در نظر داشته باشید.
  • باکمک یک مهندس آگاه، بهترین مسیر را برای لوله کشی فاضلاب انتخاب کنید تا از ترکیدگی آن ها جلوگیری شود.
  • می توان با جایگذاری کردن جسمی مانند مقوا در زیر لوله ها، مقاومت آن ها را افزایش داد و به این نکته باید توجه کرد که با پوشاندن لوله کشی فاضلاب توسط ملات سبک، لوله ها آسیب پذیرتر می شوند.
  • برای اجرای لوله کشی فاضلاب باید از لوله هایی در سایز مناسب استفاده کنید. همچنین اگر قصد داکت کشی کردن لوله ها را دارید، باید از داکت در ابعاد مناسب استفاده کنید. دقت شود که لوله های عمودی فاضلاب باید از داخل داکت عبور داده شوند.
  • فاضلاب های سرویس بهداشتی در ساختمان های چند طبقه، باید از فضاهای مسکونی طبقات پایین عبور کنند وهمچنین نیاز به نصب سرعت گیر در ساختمان های با طبقات زیاد نیست.
  • هر ساختمان باید دارای لوله کشی فاضلاب خاص خودش باشد و نباید لوله کشی فاضلاب از ساختمان های مجاور عبور کند.
  • برای ایجاد هماهنگی رانش و مکش هوا در زمان تخلیه فاضلاب، سیستم لوله کشی فاضلاب باید قابلیت کنترل سطح فشار داخل شبکه را دارا باشد.
  • سیستم لوله کشی فاضلاب شهری باید آب بند و هوا بند باشد تا از منتشر شدن بوی بد و سرایت آلودگی های محیط به داخل محیط، جلوگیری کند.
  • استفاده از مخزن رسوب گیر مناسب باعث جلوگیری از رسوب گذاری مواد در لوله ها می شود.
  • سرعت تخلیه لوله کشی فاضلاب خانگی با فشار زیاد یا کم مشکل زا است.

 

باز کردن لوله فاضلاب

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای یک خانم در آشپزخانه بیوفتد، گرفتگی فاضلاب است که باز کردن آن کاری سخت است. با راهکاری که به شما ارائه می دهیم بسیار راحت می توانید این کار را انجام دهید.

بازکردن شترگلو یا همان سینک زیر ظرف شویی، ساده ترین راه برای باز کردن مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی است و برای رفع گرفتگی چاهک کف آشپزخانه، بهترین راه استفاده از لوله بازکن خانگی است. اما اگر این روش ها پاسخگو نبود باید از محلول های شیمیایی لوله بازکن استفاده کنید. این محلول ها دارای ترکیبات اسیدی جامد یا مایع هستند و با حل کردن مواد زائد گرفتگی ها را رفع می کنند.

اگر این روش ها جواب ندادند احتمالا گرفتگی چاه فاضلاب به علت گیر کردن یک جسم سخت در مجرای فاضلاب است که در این حالت باید از روش فنر انداختن استفاده کنید.

 

لوله کشی فاضلاب

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بدون نیاز به تخریب محل و در کوتاه ترین زمان ممکن، محل دقیق ترکیدگی لوله را تشخیص می دهد. با توجه به هزینه های گزاف بازسازی محل ترکیدگی لوله، این دستگاه صرفه جویی بسیار مناسبی است. این دستگاه بر اساس امواج کار می کند و به کمک گیرنده حساسی که دارد، کوچک ترین ترکیدگی ها را شناسایی می کند.

 

هواکش

جابجایی و تهویه هوا یک از اهمیت بالایی برخوردار است و از گذشته تا کنون مورد توجه انسان ها قرار گرفته است. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم ها تهویه قوی جایگزین روش های قدیمی تر شده و در مدل های مختلف وارد بازار شده اند. مانند هواکش خانگی، هواکش صنعتی، هواکش تاسیساتی و غیره.

 

لوله کشی فاضلاب
5 امتیاز از 24 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button