لوله کشی شوفاژ

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

لوله کشی شوفاژ

لوله کشی پکیج

 

به لوله کشی شوفاژ نیاز دارید ؟

لوله کش شوفاژ هستید ؟

ارائه خدمات لوله کشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین
تماس با کاربلد
ارائه خدمات لوله کشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین تماس با ☎09303365110

لوله کشی شوفاژ یکی از نیاز های ساختمان هایی است که شوفاژ دارند. با توجه به مزایای بسیار زیاد پکیج شوفاژ دیواری ، مالکان ساختمان تصمیم به انجام لوله کشی شوفاژ روکار و لوله کشی شوفاژ توکار گرفته اند. لوله کشی شوفاژ ساختمان را امروزه به دو صورت لوله کشی شوفاژ کلکتوری و به صورت سنتی انجام می دهند. لوله کش ها باید با استفاده از نقشه لوله کشی شوفاژ ، به بهترین نحو لوله کشی ساختمان را انجام دهند. شما می توانید برای لوله کشی شوفاژ با لوله سبز و لوله کشی شوفاژ با لوله سفید با ما تماس بگیرید.

لوله کشی شوفاژ

 


مزیت های لوله کشی شوفاژ در گروه ” کاربلد “

✅ متشکل از بهترین گروه حرفه ای لوله کشی ساختمان با سال ها تجربه در زمینه انواع لوله کشی ها

✅ ارائه خدمات حرفه ای تاسیساتی و لوله کشی در سرتاسر تهران و دیگر شهرهای ایران

✅ محاسبه هزینه لوله کشی شوفاژ و لوله کشی پکیج و … بر اساس نرخ های اتحادیه

 


لوله کشی شوفاژ روکار چگونه است ؟

در رادیاتورها از لوله های 5لایه و لوله های پلی اتیلن برای مسیرهای لوله کشی استفاده می شود. برای کاهش هزینه های اضافی و جلوگیری از آسیب های بیشتر، به جای استفاده از رادیاتورها با لوله کشی های قدیمی ، لوله کشی روکار و استفاده از پکیج ، توصیه می شود. برای انجام این کار، لوله های قدیمی فرسوده در جای خود باقی می ماند و جهت پیشگیری از خرابی های بیشتر ساختمان، آب داخل آن ها را تخلیه می کنند و در کوتاه ترین زمان لوله کشی روکار با هزینه ای کمتر و با طراحی مناسب انجام می شود. در سیستم لوله کشی آب ساختمان، داکت کشی جلوه زیبایی به لوله کشی شوفاژ روکار می بخشد. در بعضی مواقع مجبور به لوله کشی مجدد می شویم زیرا لوله های توکار مدفون هستند و احتمال دارد پوسیدگی و فرسودگی آن ها را غیر قابل بهره برداری کرده باشد.  استفاده از یک سری نقشه لوله کشی شوفاژ و سایز بندی مناسب لوله ها، در لوله کشی روکار شوفاژ ، ضروری به نظر می رسد زیرا در معرض دید قرار دارند.

 


انواع سیستم لوله کشی شوفاژ

لوله کشی شوفاژ به دو صورت قابل اجرا است. که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

1.    لوله کشی شوفاژ به روش سنتی
2.    لوله کشی شوفاژ به روش کلکتوری

 


لوله کشی شوفاژ به روش سنتی

لوله کشی شوفاژ به روش سنتی همان مدل لوله کشی قدیمی می باشد که در ساختمان ها اجرا می شد و هنوز هم گاهی لوله کشی شوفاژ را به آن روش انجام می دهند. در این روش، آب پس از رفت و برگشت از موتورخانه ، مستقیما وارد سیستم می شود اما در لوله کشی به روش کلکتوری ، آب پس از خروج از موتورخانه یا پکیج، ابتدا به کلکتور وارد می شود و توسط شیر هایی که به آن وصل شده است، مستقیما آب را به سیستم پخش هدایت می کند.

 

لوله کشی شوفاژ

 

ساختار کلکتور در لوله کشی شوفاژ

کلکتور یک وسیله ی میله ای شکل است که از زیر دارای انشعاب هایی می باشد. دو طرف آن باز است و شیرهای رفت و برگشت بطور جداگانه در کلکتورهای جدا از هم وصل می شوند. در کلکتور آب ورودی از یک جهت به کلکتور وارد می شود و به وسیله شیر ها به سیستم وارد می شود. همچنین برای مسیر برگشت هم آب از طریق شیرها وارد کلکتور می شود و به وسیله لوله برگشت به موتورخانه یا پکیج برای بازگرمایش بر می گردد.

 


لوله کشی شوفاژ با لوله های 5 لایه

در اجرای لوله کشی شوفاژ می توان از 2 نوع لوله های پلیمری و لوله های 5 لایه استفاده کرد. لوله های پلیمری مقاومت لازم در مقابل گرما را ندارند بنابراین استفاده از این لوله ها در لوله کشی شوفاژ توصیه نمی شود. از آن جایی که با گذشت زمان مشکلات لوله های آهنی و به مقدار کمتر لوله های پلیمیری ، نمایان شدند، مهندسین فنی به دنبال ساختن لوله هایی با طول عمر مفید زیاد و بروز کمترین مشکل در تاسیسات ساختمان ، رفتند. با تلاش های بسیار زیاد این مهندسان، لوله های 5 لایه با ترکیبی از پلیمر و فلز ساخته شد. از زمانی که این لوله ها پا به بازار گذاشتند، استفاده از لوله های آهنی خیلی کمتر شد.

 


مزایا و معایب لوله های 5 لایه

  • دارای دوام طولانی مدت و استحکام بالا
  • تولید شده با رعایت تمام نکات و استاندارد های بهداشتی
  • نور به داخل لوله نفوذ نمی کند
  • نصب آن ها بسیار سریع و آسان است
  • نسبت به کیفیت بالایی که دارد قیمت آن مناسب است
  • در برابر گرما مقاوم است
  • حمل نقل راحتی دارد
  • در لوله کشی روکار زیبا هستند
  • در برابر مواد شیمیایی مقاوم است
  • رسوب نمی گیرد و زنگ نمی زند

 


لوله کشی پکیج

هنگامی که قرار است پکیج خود را نصب کنید به لوله کشی پکیج احتیاج دارید. برای گرفتن نتیجه بهتر و رسوب نکردن آهک و ناخالصی ها در لوله ها ، بهتر است که برای لوله کشی پکیج از سیستم کف گرمایش استفاده کنید.

 


دیگر خدمات ما در ارتباط با لوله کشی ساختمان

🔧 لوله کشی پکیج

🔧 لوله کشی فاضلاب ساختمان

🔧 لوله کشی آب ساختمان

🔧 تعمیرات لوله کشی ساختمان

🔧 لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی

🔧 لوله کشی گاز

plumbing-radiant

کاربلد

لوله کشی شوفاژ
5 امتیاز از 4 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button