بازسازی ساختمان

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

بازسازی ساختمان بازسازی منزل بازسازی ساختمان بازسازی ساختمان های قدیمی بازسازی ساختمان دکوراسیون منزل بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان را به چند دلیل انجام می دهند. گاهی با وجود عمر کم ساختمان صاحب آن علاقه دارد که تغییراتی در آشپزخانه ، کاشی یا سرامیک ، کابینت ، رنگ و ... ایجاد کند. گاهی هم به دلیل خرابی های به وجود آمده اقدام به بازسازی می کنند. ساختمان هایی که سال های زیادی از احداث آن ها می گذرد ، نیاز به توجه بیشتر دارند تا از وقوع هر حادثه و اتفاقی جلوگیری شود.

بازسازی و دکوراسیون داخلی

بازسازی و دکوراسیون ساختمان مربوط به زیبایی یک ساختمان است که هر کدام دارای معنی خاص خود می باشد. تمامی مورد های مربوط به تعمیر نما های داخلی ساختمان در عملیات بازسازی انجام می گیرد. اما دکوراسیون داخلی ساختمان که امروزه به عنوان یک صنعت و حرفه شناخته شده ، فضا های داخلی ساختمان ها را با هدف بخشیدن روح زیبایی به نمای داخلی ، بهینه سازی می کند.


 

مراحل بازسازی ساختمان


  • مشاوره گرفتن
  • تخریب ساختمان به روش مهندسی
  • شروع به مرحله ساخت
  • گچ کاری و سقف کاذب
  • نورپردازی
  • کف سازی
  • رنگ کردن سقف و دیوارها
  • قرنیز
  • دکوراسیون داخلی

بازسازی خانه های قدیمی

در بازسازی خانه های قدیمی باید دقت کنیم که معمار خوبی داشته باشیم تا از همه ی فضا ها استفاده بهینه کند ، می توان با عوض کردن یا ترمیم کابینت ها فضای آشپزخانه را به عنوان قلب خانه کاربردی تر و زیبا تر کرد ، سالن پذیرایی و اتاق نشیمن را زیبا سازی کرد و برای جلوگیری از اتلاف انرژی از نماهای عایق استفاده کرد


نقاشی ساختمان

یکی از مهم ترین و آسان ترین روش ها برای ایجاد یک فضای جدید در ساختمان ، نقاشی ساختمان است. در ادامه به انواع رنگ های مورد استفاده در نقاشی ساختمان نگاهی می اندازیم.


نقاشی ساختمان

رنگ پلاستیک

از قدیمی ترین رنگ ها ، رنگ پلاستیک است. این رنگ ها حلال در آب هستند و به مواد نفتی نیازی ندارند. در رنگ پلاستیک مقدار زیادی چسب چوب وجود دارد که  باعث چسبندگی ، زیبایی و استقامت بیشتری نسبت به بقیه رنگ ها می شود

paint

رنگ روغن

از محبوب ترین رنگ ها برای نقاشی از گذشته تا کنون رنگ روغن بوده است. از این نوع  رنگ ها بیشتر برای عایق و ضدزنگ کردن در ها استفاده می شود.رنگ روغن براق دارای ماندگاری و پوشش بالایی است. همچنین منعکس کننده نور و روشنایی است.

نقاشی ساختمان

رنگ مولتی کالر

از این رنگ می توان روی سطوح مختلفی استفاده کرد. رنگ مولتی کالر کم جلا و مات بوده و ایرادات کار را می پوشاند.بوی بدی ندارد و به دلیل ضخامت کمی که دارد سریع خشک می شود.

نقاشی ساختمان

رنگ پتینه 

این نوع از رنگ های دکوراتیو است که می توان با استفاده از ابزار ها و رنگ های مختلف ، طرح های زیبایی را به وجود آورد. پتینه روی هر سطحی قابل اجرا است.بسیار مقاوم اند و دیر کثیف می شوند.

برای انجام کلیه امور بازسازی ساختمان با ما تماس بگیرید. شماره تماس : ☎09303365110☎

بازسازی ساختمان
5 امتیاز از 31 رای