شیشه بری ستارخان

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

شیشه بری ستارخان

 

به خدمات شیشه بری نیاز دارم

 

شیشه بر هستم

 

ارائه خدمات ساختمانی تماس با ☎09303365110☎

تماس با کاربلد

شیشه بری ستارخان

شیشه بری ستارخان  شیشه بری در صادقیه  شیشه بری ستارخان  شیشه بری پونک شیشه بری ستارخان شیشه بری در شهرک غرب شیشه بری ستارخان شیشه بری جنت اباد شیشه بری ستارخان شیشه بری در سعادت آباد  شیشه بری ستارخان شیشه بری در تهران سعادت آباد  شیشه بری ستارخان  شیشه بری سیار در تهران  شیشه بری ستارخان  شیشه بری غرب تهران  شیشه بری ستارخان  شیشه بری در غرب تهران   شیشه بری در شهرک غرب

شیشه بری ستارخان کاربلد یکی از مراکز معتبر در شیشه بری غرب تهران است که خدمات نوین و مختلفی را به صورت سیار ارائه می دهد. به خاطر زندگی مدرن و پردغدغه ساکنان تهران،  وجود یک شیشه بری سیار در تهران ، که هر روز به درخواست کنندگان آن افزوده می شود ، یک نیاز ضروریست. البته مراکز مختلفی در تهران وجود دارند که خدمات شیشه بری ارائه می کنند اما به ندرت از کیفیت مطلوب برخوردارند . نیروهای ما در شیشه بری در صادقیه ، شیشه بری پونک ، شیشه بری در شهرک غرب ، شیشه بری جنت اباد ، شیشه بری در سعادت آباد  و … در سایر نقاط تهران در تمام روزهای هفته فعال هستند.

 

شیشه بری سیار در تهران برای کسانی که وقت کافی برای رفتن به مراکز شیشه بری ندارند. تنها با یک تماس نیروهای خود را به محل شما می فرستیم. 09303365110

 

شیشه بری ستارخان کاربلد با فعالیت گسترده

شیشه بری ستارخان

ستارخان یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که  با توجه به نیاز ساکنان این منطقه ، تصمیم گرفتیم نیروهای متخصص خود را که در زمینه های مختلف آموزش دیده اند به صورت سیار به خدمت بگیریم.

با این دریافت این خدمت جدید در هزینه ها ، وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و زحمت پیدا کردن یک نیروی متخصص را به ما بسپارید و باری از روی شانه های خود بردارید.

 


نصب انواع شیشه در شیشه بری ستارخان

معمولا شیشه در انواع ساده، مشجر، مشبک، رنگی، رفلکس، برنزی، دودی، آینه و… ساخته می شوند. پس از انجام عملیات مختلف به  شیشه های دوجداره، سکوریت، لمینت و … تبدیل می شوند. نصب انواع شیشه را به دست کاربلد بسپارید.

 


نصب شیشه سکوریت در شیشه بری ستارخان

شیشه سکوریت (شیشه حرارت دیده ، شیشه ایمنی، شیشه میرال، شیشه نشکن ) نوع خاصی از شیشه است که مصارف زیادی به خصوص در موارد امنیتی دارد. حرارت سبب می شود که سطح خارجی شیشه تحت فشار و سطح درونی تحت  کشش قرار بگیرد. در نتیجه اولا شیشه نسبت به شیشه های عادی مقاومت تر شود و ثانیا در صورت شکستن شیشه ، به صورت تکه های کوچک غیربرنده خرد می شود که خطرات جانی کمتری دارد.

 


یکی از خدمات پر درخواست در شیشه بری غرب تهران ، نصب شیشه دوجداره 

امروزه استفاده از شیشه های دوجداره بسیار مورد توجه ساکنان غرب تهران قرار گرفته است. مزیت و تنوع شیشه های دوجداره آنقدر زیاد است که طبق نظر متخصصان استفاده از آن در ساختمان از لحاظ اقتصادی کاملا به صرفه است. شیشه دوجداره ساده، مشجر، رفلکس، برنز، سکوریت و … در ضخامت های مختلف بسته به کاربرد آن ساخته می شوند.

 


مراقبت و شستشوی شیشه دوجداره:

شیشه های دوجداره نیازی به مواردی همچون ضد زنگ و یا رنگ ندارد و یا همچون پنجره های چوبی نیاز به نگهداری مخصوص ندارد. به همین دلیل نگهداری از آنها بسیار ساده است.

☑ بعد از نصب شیشه دوجداره، چسب های پروفیل را جدا کنید و با یک دستمال مرطوب یا با روش زیر اقدام به تمیز کردن کنید.

☑ یراق آلات باید بصورت دوره ای روغنکاری شود تا بصورت روان عمل کنند.

☑ بصورت دوره ای توسط متخصصان ما مورد بازرسی و سرویس قرار گیرد تا اگر موردی در عملکرد پنجره وجود داشت رفع شود.

 


شستشوی شیشه دوجداره:شیشه بری ستارخان

برای تمیز کردن سطح شیشه دوجداره از مخلوط یک لیوان سرکه سفید و 4 لیوان آب استفاده کنید. بعد با استفاده از یک فوم یا دستمال با حرکات دورانی سطح آن را با مخلوط سرکه و آب آغشته کنید. سپس آن را خشک کنید. اما یادتان باشد که هنگام شستشو هرگز از مواد شیمیایی استفاده نکنید ؛ چون باعث تغییر رنگ پروفیل می شود.

 


قیمت شیشه بری سیار در تهران

قیمت شیشه بری متناسب با عوامل مختلفی همچون کیفیت و نوع شیشه مورد استفاده ، متراژ کار ،  وسایل و ابزار مورد استفاده می باشد. پس از ثبت درخواست شما در سیستم و اعزام نیروی متخصص به محل شما ، قیمت نهایی به شما ابلاغ خواهد شد.

 


ویژگی های برتر ما در شیشه بری غرب تهران 

☑ پاسخگویی و ثبت درخواست سریع

☑ برخورداری از خدمات متنوع با یک تماس تلفنی

☑ در اختیار داشتن نیروهای حرفه ای و باتجربه در زمینه شیشه بری

☑ بدون نظارت مستقیم شما بر روی کار نیروهای اعزامی

☑ پوشش سراسری مناطق مختلف تهران و غرب آن مانند شیشه بری در صادقیه ، شیشه بری پونک ، شیشه بری در شهرک غرب ، شیشه بری جنت اباد و …

برای خدمات بازسازی ساختمان از جمله شیشه بری در کاربلد با شماره ☎ 09303365110 ☎ تماس بگیرید.

شیشه بری ستارخان
4.1 امتیاز از 18 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *