دکوراسیون مغازه

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

 

به دکوراتور حرفه ای نیاز دارید ؟

طراح و دکوراتور هستید ؟

ارائه خدمات ساختمانی و دکوراسیون در تهران
تماس با کاربلد
ارائه خدمات ساختمانی و دکوراسیون در تهران تماس با ☎09303365110
دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه سقف کاذب دکوراسیون مغازه طراحی داخلی دکوراسیون مغازه پارتیشن دکوراسیون مغازه طراحی دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه کوچک دکوراسیون مغازه طراحی ویترین مغازه دکوراسیون مغازه ویترین مغازه پوشاک دکوراسیون مغازه دکوراسیون داخلی مغازه دکوراسیون مغازه دکور مغازه پوشاک دکوراسیون مغازه مدل ویترین مغازه دکوراسیون مغازه طراحی مغازه دکوراسیون مغازه ویترین مغازه پوشاک زنانه دکوراسیون مغازه دکوراسیون فروشگاه دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه موبایل فروشی دکوراسیون مغازه تزیین ویترین مغازه دکوراسیون مغازه ویترین بوتیک زنانه دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه دکوراسیون مغازه طراحی دکور مغازه دکوراسیون مغازه طراحی مغازه پوشاک دکوراسیون مغازه طراحی داخلی مغازه لوازم آرایش دکوراسیون مغازه دکور فروشگاه پوشاک دکوراسیون مغازه ویترین کفش فروشی دکوراسیون مغازه دکور فروشگاه دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه لوازم خانگی دکوراسیون مغازه دیزاین مغازه دکوراسیون مغازه دکوراسیون داخلی فروشگاه دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه شال و روسری دکوراسیون مغازه دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک دکوراسیون مغازه دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک زنانه دکوراسیون مغازه دکوراسیون ویترین مغازه دکوراسیون مغازهطراحی داخلی فروشگاه دکوراسیون مغازه طراحی دکوراسیون داخلی مغازه دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه دکوراسیون مغازه ویترین بوتیک مردانه دکوراسیون مغازه مغازه دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه لباس زنانه دکوراسیون مغازه مدل ویترین مغازه پوشاک زنانه دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه کفش دکوراسیون مغازه فروشگاه دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه طراحی نمای بیرون مغازه دکوراسیون مغازه ویترین پوشاکی دکوراسیون مغازه ویترین پوشاک دکوراسیون مغازه ویترین پوشاک مردانه دکوراسیون مغازه ویترین پوشاک زنان دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه سوپرمارکت دکوراسیون مغازه دکور مغازه لوازم آرایش دکوراسیون مغازه دکوراسیون مغازه شال و روسری دکوراسیون مغازه دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک دکوراسیون مغازه دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک زنانه دکوراسیون مغازه دکوراسیون ویترین مغازه دکوراسیون مغازه shop-decoration  دکوراسیون مغازه 

دکوراسیون مغازه یکی از اساسی ترین نکات در جذب مشتری است و با توجه به این که روز به روز بر تعداد مغازه ها، فروشگاه ها و مجتمع های تجاری افزوده می شود، در بحث طراحی داخلی ، طراحی دکوراسیون و مدل ویترین مغازه رقابتی سخت وجود دارد. در واقع می توان اینگونه گفت که حس زیبایی طلبی ای که در انسان وجود دارد آن را به سمت مغازه با طراحی داخلی بهتر سوق می دهد. نوع و سبک دیزاین مغازه در هر متراژی متفاوت است. یک ویترین چشمگیر و متناسب با محصولات شما تنها توسط کارشناسان اهل فن قابل طراحی و اجرا است. در نتیجه دکوراسیون مغازه شما می تواند به رونق کسب و کار شما کمک کند. دکوراسیون مغازه یک هنر است که استاندارد های خاص خودش را دارد و حتما آن را از یک طراح دکوراسیون حرفه ای بخواهید.

 

طراحی دکوراسیون مغازه خود را با خیال راحت به ما بسپارید. شماره تماس  : ☎09303365110☎

کاربلد آماده ارائه خدمات دکوراسیون منزل ، نمای داخلی ساختمان و طراحی داخلی می باشد.

 

10 ایده مدرن برای دکوراسیون مغازه

  • استفاده از رنگ سفید در دیزاین داخلی مغازه. سفید یکی از رنگ های لوکس محسوب می شود و مناسب برای بوتیک های کوچک است.
  • در طراحی ویترین مغازه از باکس های سفید و سیاه استفاده کنید. باکس ها طراحی خاص و جذابی را ایجاد می کنند.
  • برای فروشگاه زنانه از ترکیب هارمونی سفید – صورتی استفاده کنید.این رنگ ها ترکیب جالبی را به وجود می آورند.
  • برای معرفی محصولات ویژه و خاص فروشگاه، از ویترین هایی با نورهای تارگت استفاده کنید. با این کار دیگر نیازی نیست به مشتریان بگویید که این ها محصولات ویژه ما هستند.
  • سقف های کاذب در طرح های جذاب و خیره کننده می توانند تأثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی مغازه شما داشته باشند.
  • در طراحی ویترین یک مغازه تنوع را فراموش نکنید.
  • برای کاهش شلوغی فضای داخلی یک مغازه ، استفاده از یک تم رنگی خاص توصیه می شود.
  • سقف تأثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون مغازه دارد. استفاده از سقف کناف نیز توصیه می شود.

 

مدل ویترین مغازه مهم ترین تبلیغات برای شما

ویترین مغازه و فروشگاه شما یکی از مهم ترین ملاک های جذب مشتری است و بدون شک تأثیر مسقیم روی فروش و درآمد شما دارد. در ویترین مغازه شما به مشتری محصولات خود را معرفی می کنید. خوب است با بهترین چیدمان بهترین محصولات خود را قرار دهید. مدل ویترین مغازه به مشتری این پیام را می رساند که آیا شما ارزان فروش هستید یا گران فروش؟ یک ویترین با طراحی خلوت و نور پردازی تیره، به مشتری می فهماند که در این مغازه جنس ارزان قیمت پیدا نخواهد کرد.در ویترین تا جایی که امکان دارد از اجناس مختلفی که برای فروش دارید را قرار دهید تا مشتری بفهمد که محصولات شما چه چیز هایی است.

 

دکوراسیون مغازه

 

دکوراسیون مغازه بوتیک زنانه

در فروشگاه پوشاک زنانه انواع مانتو، لباس، روسری و شال وجود دارد که گاهی در کنار هم و گاهی هم به صورت مجزا به فروش می رسد. طراحی داخلی چنین مغازه هایی باید به گونه ای باشد که دسترسی به پوشاک فراهم باشد و همچنین به خوبی در معرض دید قرار گرفته باشند تا رضایت مشتری جلب شود و خرید رضایت بخشی داشته باشد.

 

دکوراسیون مغازه

 

دکوراسیون مغازه بوتیک مردانه

در بسیاری از بوتیک های مردانه علاوه بر مدل های مختلف کفش  و لباس، دیگر وسایل مورد نیاز آقایان نیز به فروخته می شود. به همین منظور برای بوتیک های مردانه باید دقت و سلیقه ی زیادی خرج داد تا بتوان از فضایی که در اختیار هست، بهترین استفاده را کرد.

 

دکوراسیون مغازه

 

دکوراسیون مغازه کیف و کفش

از آن جایی که در این نوع مغازه ها محصولات کوچک هستند و همچنین تنوع زیادی در طرح ها و مدل های آن ها وجود دارد، دکوراسیون این مغازه ها را به صورت طبقه بندی شده و قفسه ای انجام می دهند.

 

دکوراسیون مغازه

 

در طراحی دکوراسیون مغازه به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

نوع محصولات و همچنین متراژ فروشگاه اولین نکته مهم در طراحی مغازه است. دومین نکته که باید به آن توجه کنید این است که دکوراسیون فروشگاه و مغازه شامل دو بخش دکوراسیون داخلی مغازه و ویترین مغازه است. با برنامه ریزی و رعایت نکاتی که در این مقاله وجود دارد می توانید دکوراسیون مغازه خود را به همان صورتی که در ذهن خود دارید در آورید.

دکوراسیون داخلی مغازه 

در کنار زیبایی و جذابیت دکوراسیون مغازه ، راحتی مشتریان مهمترین نکته ایی که در طراحی دکوراسیون داخلی باید بدان توجه نمایید. بعد از اینکه ایده دکوراسیون مطرح و توسط نرم افزارها طراحی شد به مرحله اجرا می رسد و می تواند فضایی مناسب و ایده آل در داخل مغازه ایجاد نماید. به این نکته توجه نمایید که نورپردازی مناسب و همچنین استفاده از رنگ های مناسب و جذاب در دکور مغازه می تواند نقش مهمی در جذب مشتری داشته باشد.

دکوراسیون ویترین مغازه

طراحی ویترین مغازه شیک و مناسب اولین اقدام برای جلب توجه مشتری است و از این طریق میتوان افراد با سلیقه ها و نیازها مختلف را جذب نمود. ویترین مغازه را نیز با توجه به نوع محصولات طراحی نمایید و از آنها نهایت استفاده را ببرید. در ادامه طراحی های مختلف ویترین چندین مغازه را ملاحظه می فرمایید که هر کدام می توانند ایده مناسب و قابل توجهی برای طراحی و دیزاین ویترین شما باشند.

 

ورودی مغازه 

محدوده ورودی یک فروشگاه، که برخی آن را با  منطقه مرزی می شناسند، نخستین فضاییست که مشتریان بالقوه به آن قدم می گذارند و بسته به بزرگی و کوچکی فروشگاهتان ١/۵ تا ۴/۵ متر از فضای مغازه شما را به خود اختصاص می دهد. مرزی که مشتریان را از دنیای بیرون جدا کرده و به دل فروشگاه شما می کشاند وبه او القا می کند که شما چه چیزهایی برای عرضه به او دارید. قضاوتی در ذهن آنها شکل می گیرد و به این نتیجه می رسند که با یک فروشگاه شیک و درجه یک طرفند یا یک مغازه معمولی و رده پایین و در نهایت نورپردازی، چیدمان اثاثیه و ویترین ها و رنگ بندی فروشگاهتان را ارزیابی می کنند.

 

طراحی دکوراسیون مغازه پایان کار نیست، شما باید مدام در حال تغییر دادن، بهبود بخشیدن، اضافه یا حذف کردن ظاهر فروشگاهتان باشید تا تجربه ای زیبا و خیال انگیز را در ذهن مشتریانتان رقم بزنید. در نهایت باید تمام تمرکز و حواس خود را صرف کنید تا خاطره ای به یادماندنی برایشان به ارمغان آورید، تجربه ای که می بایست همواره آن را محک زده و بهتر کنید.

دکوراسیون مغازه
5 امتیاز از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *