نصاب توالت فرنگی

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

نصاب توالت فرنگی

به دنبال نصب توالت فرنگی هستید؟

ارائه خدمات نصب توالت فرنگی در تهران،کرج،شیراز 
تماس با کاربلد

 

اگر از توالت ایرانی و یا توالت فرنگی سیار خسته شده اید و می خواهید در حفظ سلامتی خود بکوشید ما به شما نصب توالت فرنگی را پیشنهاد می کنیم. شرکت خدماتی کاربلد با اعزام به موقع نصاب توالت فرنگی به منزل و یا محل کار شما، بهترین خدمات را برای نصب توالت فرنگی به شما عرضه می کند.

نصاب توالت فرنگی

 

چرا باید به فکر نصب توالت فرنگی باشید ؟

استفاده از توالت فرنگی امروزه در ایران نیز همانند دیگر کشورها رواج یافته است. بسیاری از پزشکان به بیماران خود توصیه می کنند که برای حفظ سلامتی از توالت فرنگی استفاده کنند. اکثر سالمندان و کسانی که از درد کمر و مفاصل پا رنج می برند به دنبال نصاب توالت فرنگی می گردند تا در خانه ی خود توالت فرنگی نصب کنند. البته در خانه های جدید معمولا توالت فرنگی نصب شده است.

 اگر فرزند کوچک دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از همین سنین کودکی نشستن روی توالت فرنگی را به او بیاموزید تا در بزرگسالی دچار مشکل نشود.

نصاب توالت فرنگی

 

تماس برای اعزام نصاب

نصاب توالت فرنگی در کاربلد :

اگر خودتان در خانه نمی توانید توالت فرنگی نصب کنید ، بهتر است از یک نصاب توالت فرنگی ماهر کمک بگیرید. شما می توانید  برای نصب توالت فرنگی منزلتان از بهترین و با تجربه ترین نصاب توالت فرنگی در کاربلد بهره مند شوید. نصاب توالت فرنگی که در کاربلد همکاری می کند دارای سابقه و تخصص چندین ساله در این حوزه است. نصاب توالت فرنگی مورد اعتماد و دقیق است.

برای نصب توالت فرنگی منزل خود حتما با یک نصاب ماهر تماس بگیرید. 09303365110

نصاب توالت فرنگی در کاربلد نصب توالت فرنگی را با دقت و تمیزی تمام انجام می دهد و تمامی استاندارد های لازم را جهت نصب توالت فرنگی به کار می برد تا پس از نصب توالت فرنگی مشکلی پیش نیاید. ما به شما قول می دهیم که می توانید برای نصب توالت فرنگی روی کاربلد حساب کنید.

 

نصب توالت فرنگی

 

لوازم مورد نیاز جهت نصب توالت فرنگی :

☑️ توالت به همراه نشیمن گاه و مخزن

☑️ شیلنگ رابط توالت

☑️ آچار فرانسه و پیچ گوشتی دو سو و چهار سو

☑️ انبردست و جا پیچی

☑️ حلقه مومی با پیچ

☑️ دستکش مناسب

 

اگر نمی دانید کدام نوع وسیله ها مرغوب ترند، خرید وسایل را به نصاب توالت فرنگی بسپارید. نصب توالت فرنگی نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد و اگر فکر می کنید خودتان از پس نصب توالت فرنگی بر نمی آیید بهتر است کار نصب را بر عهده نصاب توالت فرنگی کاربلد بگذارید.

 

 اگر می خواهید از اعضای ویژه ی کاربلد باشید ایمیل خود را وارد کنید😍

هزینه نصب توالت فرنگی چقدر است ؟

ممکن است فکر کنید که اگر خودتان به نصب توالت فرنگی منزلتان بپردازید می توانید هزینه کمتری صرف کنید. بله اگر به طور ویژه در نصب توالت فرنگی تخصص دارید این چنین است. اما گاهی اوقات با این فکر مردم دست به کار می شوند اما در حین نصب و یا پس از نصب با مشکلاتی روبه رو می شوند و یا نیاز به لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی دارند و باید هزینه ای مجزا برای تعمیر و یا تعویض توالت فرنگی بپردازند😣پس بهتر است از همان ابتدا با یک نصاب توالت فرنگی تماس بگیرید09303365110


هزینه نصب توالت فرنگی طبق لوازمی که استفاده می شود و با توجه به ایرانی و یا خارجی بودن توالت فرنگی متفاوت است.اگر لوله کشی فاضلاب سرویس بهداشتی شما نیاز به بررسی داشته باشد و یا قطعات خاصی برای نصب توالت فرنگی نیاز باشد هزینه افزایش می باید. هزینه اجرت نصاب توالت فرنگی پس از برآورد اولیه ی نصاب به شما گفته می شود. کاربلد با حداقل هزینه و با کیفیت ترین خدمات نصب توالت فرنگی را برای شما انجام می دهد.

 نصب توالت فرنگی با مهارت و دقت بالا در شرکت خدماتی کاربلد انجام می گیرد.

09303365110

 

نصاب توالت فرنگی

 

مراحل نصب توالت فرنگی :

1.توالت فرنگی قدیمی ، پیچ ها و واشر ها را در بیاورید و مراقب گاز سمی و فاضلاب و هر نوع کثیفی باشید.

2.پیچ ها و حلقه ی مومی که جدید خریده اید را نصب کنید.

3.پس از اطمینان از درست قرار گرفتن محل پیچ ها کاسه توالت فرنگی را روی حلقه مومی قرار دهید و مطمین شوید که محکم است.

4.مهره ها و واشرها را در هر پیچ نصب کنید. اما مراقب باشید فشار زیادی به سطح چینی وارد نشود.

5.پوشش پلاستیکی را نصب کنید (اکثر کف ها ناهموار هستند و ممکن است توالت فرنگی تکان بخورد پس با یک سکه سطح زیرین کاسه را تنظیم کنید.)

6.توالت فرنگی را هم سطح قرار دهید.

7.مخزن توالت فرنگی را نصب کنید.

8.پیچ ها و مهره ها را از زیر مخزن توالت فرنگی نصب کرده و سفت کنید.برای این کار از آچار فرانسه استفاده کنید.

9.برای وصل کردن شیلنگ ارتباط دهنده یک سر شیلنگ را به فلکه متصل کرده و سر دیگر را به مخزن متصل کنید. (پیش از خریدن شیلنگ فاصله بین مخزن توالت فرنگی و دیوار را بررسی کنید.)

10.با استفاده از پیچ گوشتی مناسب نشیمن گاه توات فرنگی را نصب کنید.

11.پوشش پلاستیکی را بر روی پیچ ها بگذارید.

12.درز توالت فرنگی و سرامیک های کف را پر کنید. این کار بر اساس آیین نامه های ساختمانی است تا از جمع شدن کثیفی جلوگیری کند.

13.شیر فلکه را باز کنید تا از کار خود اطمینان یابید. حتما همه جای توالت فرنگی را بررسی کنید تا اگر آبی چکه می کند مجددا بررسی کنید.

تماس برای اعزام نصاب

                                               

                                                                          

کاربلد

 

 

نصاب توالت فرنگی
5 امتیاز از 4 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button