تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

دانلود اپلیکیشن

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

به خدمات نشت یابی نیاز دارید ؟

متخصص نشت یابی هستید ؟ (با دستگاه)

ارائه خدمات حرفه ای نشت یابی در تهران، شیراز، اهواز، تبریز، قزوین، کرج، بندرعباس
تماس با کاربلد
ارائه خدمات حرفه ای نشت یابی در تهران، شیراز، اهواز، تبریز، قزوین، کرج، بندرعباس تماس با ☎09303365110
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  لوله کشی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  لوله کشی ساختمان  قیمت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  دستگاه نشت یاب لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  نشت یابی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله های آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص نشتی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی دستگاه نشت یاب آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص نشتی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  تشخیص ترکیدگی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله اب با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  لوله کشی  رفع نشتی لوله فاضلاب  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  هزینه تشخیص ترکیدگی لوله  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه قیمت دستگاه نشت یاب لوله آب  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شیراز  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مشهد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تبریز   تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  رفع نم و رطوبت با دستگاه 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه روشی است که با آن می توان بدون تخریب ساختمان محل دقیق نشت را پیدا کرد و برای رفع مشکل اقدام کرد. هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه خیلی کمتر از روش های سنتی است زیرا دیگر نیازی به تخریب ساختمان ندارد. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این امکان را به راحتی به ما می دهد که هر گونه مشکل از قبیل نشتی ، ترک خوردن و ترکیدگی لوله را تشخیص دهیم. خدمات حرفه ای نشتیابی در کاربلد شامل تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران و … می شود.

 


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه 

در روش های پیشین افراد می بایست برای تشخیص ترکیدگی و تعیین محل دقیق آن زمان و هزینه زیادی صرف می کردند  که با تخریب ساختمان همراه بود. اما امروزه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بسیار دقیق تر است و هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جویی می کنید و بدون تخریب و خسارت به ساختمان محل ترکیدگی را شناسایی و آن را رفع می کنید. البته دقت در لوله کشی باعث پیش گیری از هرگونه نشتی و ترکیدگی خواهد شد.

در ادامه به بررسی تشخیص ترکیدگی لوله و علائم وجود نشتی در لوله ها و دیوارها می پردازیم.

 


مراکز تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مراکز ویژه خدمت رسانی نشت یابی لوله های آب در گروه کاربلد

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تبریز

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

 


چه موقع برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اقدام کنیم ؟ تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 •   مبلغ قبض آب بیش از حد طبیعی و معمول باشد
 •   در شب و زمان سکوت صدای آب به گوش برسد
 •   بر روی دیوار لک و نم زدگی دیده شود
 •   افت فشار آب محسوس باشد
 •   از سقف و دیوار آب چکه کند
 •   بوی نم و رطوبت از یک قسمت خانه به مشام برسد

 


عوامل مختلف ترکیدگی لوله چه می تواند باشد ؟

ترکیدگی لوله آب جزء مشکلاتی است که ممکن است هر از گاهی برای هر ساختمانی اتفاق بیفتد. ممکن است این ساختمان، قدیمی و یا حتی در بعضی موارد نوساز هم باشد. عوامل مختلفی باعث ترکیدگی لوله و نشت آب می شود که عمده دلائل آن به دلیل لوله کشی آب ساختمان به صورت نامناسب است. مانند :

 

 • قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک مرطوب خاک آهکی یا محلی که باعث خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می شود.
 • قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم که باعث واکنش شیمیایی و خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می شود.
 • حدیده کردن بیش از حد لوله فلزی توسط لوله کش که باعث نشت آب هنگام بالا رفتن فشار آب لوله های ساختمان می شود.
 • انبساط و انقباض لوله های فلزی آب گرم مخصوصا در اتصالات لوله شوفاژ که باعث شل شدن اتصالات می شود.
 • افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها مخصوصا هنگام شب که مصرف شهری آب کم شده و فشار عمومی لوله آب افزایش می یابد.
 • اتصالات نامناسب در لوله های پلیکا و چند لایه.

 


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چگونه انجام می شود؟

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی ، از امواج برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی دیوارها استفاده می کند (روش آکوستیک). در این دستگاه یک گیرنده و فرستنده امواج تعبیه شده که درون یک محفظه‌ کپسول شکل قرار دارد. این کپسول روی لوله‌ ها، دیوارها یا مکانی که قرار است نشتی آن تشخیص داده شود حرکت می کند، فرستده امواج خود را به طرف هدف می فرستد و امواج بازگشتی از آن را دریافت می کند. پس از آن دستگاه نشت یاب با استفاده از روش های کامپیوتری وجود ترک و نشتی درون لوله‌ ها یا دیوار را مشخص می کند. در اکثر مواقع محل دقیق ترکیدگی لوله مشخص نیست و فقط آثار نم و رطوبت و چکه آن ظاهر می شود که در این صورت عملیات تشخیص ترکیدگی لوله را با دستگاه می توان انجام داد و محل دقیق نشت آب را یافت.

 


هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه چقدر است ؟ هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

یافتن محل دقیق محل نشت و ترکیدگی لوله اصلا هزینه زیادی ندارد زیرا در واقع از تخریب بی مورد ساختمان شما جلوگیری می کند ولی در صورت خرابی و تعمیر محل خرابی باید هزینه کنید. در واقع هزینه اصلی مربوط به تعمیرات محل خرابی است .

جهت اطلاع از قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و ثبت سفارش با کاربلد تماس بگیرید.

 


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چه مزایایی دارد ؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود ابزارهایی مانند این دستگاه، تشخیص وجود نشت یا ترکیدگی و حتی ترک خوردگی درون لوله‌ ها به راحتی امکان پذیر شده است.

با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می‌توان بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان محل دقیق نشتی را پیدا نمود و آن را تعمیر کرد. برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله و نشت آب بدون استفاده از این دستگاه لازم است ساختمان تخریب شود. به این ترتیب با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی می‌توان از نم و رطوبت ساختمان نیز جلوگیری نمود.

شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز برای تشخیص ترکیدگی لوله ها یا نشت دیوارها از این دستگاه استفاده می کنند که با وجود آن هم خرابی ساختمان کمتر می شود و هم کار بسیاری از لوله بازکن ها راحت شده و به راحتی می‌توانند محل نشت را پیدا کنند.

 


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تا چه عمقی قابل انجام است؟

عمقی که دستگاه ها صوتی تشخیص می دهند تا حدود 40 سانتی متر است. بنابراین نباید انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از 40 سانتی متر را از این دستگاه ها داشت. مگر اینکه میزان نشت لوله بسیار قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد می کند از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد. بنابراین این دستگاه ها برای یافتن محل نشت در ساختمان ها قابل استفاده است و برای نشت های صنعتی و … روش های دیگری وجود دارد.

 


 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

کاربلد آماده ارائه خدمات در زمینه اجرای لوله کشی ، تاسیسات لوله کشی و تعمیرات لوله کشی به شما عزیزان می باشد. 

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
4.8 امتیاز از 16 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *