نصب پمپ آب

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

نصب پمپ آب

به دنبال متخصص نصب پمپ هستید؟

ارائه خدمات نصب پمپ آب در تهران،کرج،شیراز،اصفهان،تبریز،قزوین
تماس با کاربلد

 

اگر در آپارتمان و منزل خود با قعطی و یا کم و زیاد شدن فشار آب مواجه شدید ابتدا نگاهی به پمپ آب بیاندازید چون ممکن است نیاز به سرویس پمپ آب داشته باشید و یا لازم باشد به نصب پمپ آب بپردازید. برای اعزام تعمیرکار ماهر که در نصب پمپ آب و سرویس آن ، متخصص باشد روی کاربلد حساب کنید.

نصب پمپ آب

خدمات نصب پمپ آب در کاربلد :

✔️ نصب پمپ آب و مخزن ذخیره

✔️ نصب پمپ آب خانگی

✔️ نصب پمپ آبگرمکن

✔️ تعمیر پمپ آب

✔️ تنظیم فشار پمپ آب

✔️سرویس پمپ آب کارواش

✔️ نصب مخزن آب کشاورزی

✔️ تنظیم اتومات پمپ آب

✔️ هواگیری پمپ آب خانگی

✔️ عیب یابی پمپ آب

 

کاربلد ارائه دهنده خدمات نصب پمپ آب در تمامی نقاط تهران،شیراز،کرج،اصفهان،تبریز،قزوین09303365110

 

نصب پمپ آب را به کاربلد بسپارید 📯

اگر خودتان می خواهید به نصب پمپ آب منزلتان بپردازید پبشنهاد می کنیم این کار را نکنید چون نصب پمپ آب نیاز به تخصص و تجربه دارد و ممکن است در حین نصب و یا حتی پس از اتمام نصب با مشکلات این چنینی روبه رو شوید. در اینجا چند نمونه از مشکلات پمپ آب را بررسی کرده و راه حلی برای رفع آن پیشنهاد داده ایم.

تماس برای اعزام سرویسکار 

پمپ آب و مشکلات رایج آن :

 ❌ گرفتگی پروانه : پمپ را پیاده و تمیز کنید

❌ مایع به اندازه کافی نمی رسد : نشت از میان فنچ ها را کنترل کنید.

❌ نشتی هوا در کاسه ی نمد : فشار مایع آب بندی را تا بالاتر از فشار جو افزایش دهید.

 ❌ فشار نا کافی و سرعت کم : بررسی ولتاژ موتور

❌ نشتی هوا از لوله مکش : فلنچ ها را از نظر نشتی بررسی کنید.

❌ عیوب مکانیکی : پروانه و محور پمپ را بررسی کنید . درصورت معیوب بودن یا سایش شدید، پره های آن را تعویض نمایید و یا لایی کاسه نمدی آب بند مکانیکی را تعویض کنید.

❌ گرفتگی مجرای عبوری مایع : پمپ را پیاده کرده و مجرای عبور را بررسی کنید و گرفتگی آن را بررسی کنید.

❌ وجود هوا یا گاز در مایع : هوای جمع شده را در فواصل معین خالی کنید.

❌ پمپ برای مدت کوتاهی کار می کند و سپس متوقف می شود: بایستی هوای پمپ لوله ها و شیر ها را تخلیه کنید.

در صورتی که راه حل ها را امتحان کردید و همچنان با مشکل مواجه بودید حتما برای سرویس پمپ آب خود با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما تعمیرکار نصب پمپ آب اعزام کنیم.

 

سرویس پمپ آب با اعزام سرویسکار کاربلد و با انصاف 09303365110

سرویس پمپ آب

 

دوست عزیز، با ثبت ایمیل خود عضو ویژه ی کاربلد باش😍

 اجرت نصب پمپ آب :

◀️ آیا از اجرت نصب پمپ آب خبر دارید؟

◀️ آیا تا به حال برای نصب پمپ آب منزل خود سرویسکار اعزام کرده اید؟

◀️ آیا می خواهید دستمزد سرویس پمپ آب را بدانید ؟

هزینه اجرت نصب پمپ آب در شرکت خدماتی کاربلد بسیار منصفانه و استاندارد است. سرویس کارانی که جهت نصب پمپ آب به منازل می روند انصاف را رعایت کرده و هزینه ی واقعی را که لازم است از شما می گیرند. با توجه به حجم کار و ساعاتی که پمپ آب شما نیاز به تعمیر دارد این هزینه می تواند متفاوت باشد.

همچنین اگر بخواهید برای خرید پمپ آب خودتان اقدام نکنید و کار را به تعمیر کار بسپارید هزینه افزایش می یابد. اگر قطعات به کار رفته شده در تعمیر پمپ آب شما خارجی باشد طبیعتا سرویسکار هزینه ی بیشتری دریافت خواهد کرد.

تماس برای اعزام سرویسکار

 

پمپ آب چه کاربردهایی دارد ؟‼️؟

از پمپ های آب معمولا برای تامین پیوسته ی آب در صنایع ، موسسات تجاری ، منازل ، بیمارستان ها ، آکواریوم ها و غیره …استفاده می شود . ما همچنین از پمپ های آب برای تامین و حمل و جابجایی اشکال مختلفی از مایعات ، بسته به ظرفیت پمپ استفاده می کنیم.

رایج ترین پمپ های آبی که امروزه استفاده می شوند پمپ های آب شناور و پمپ های آب جتی هستند که استفاده های متفاوتی از پمپ های آب می شود. در زیر موارد استفاده و نصب پمپ آب را بین خواهیم کرد.

نصب پمپ آب

 موارد مصرف پمپ آب چیست 🔔؟ در چه جاهای نیاز به نصب پمپ آب دارید 🔔؟

استفاده در مجتمع های مسکونی، ویلا، ساختمان 

پمپ آب یکی از مهم ترین ماشین آلات مورد استفاده در منازل و آپارتمان ها می باشد . از پمپ آب برای انتقال آب از مخزن ذخیره آب و یا چاه به حمام ، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه استفاده می شود. در آپارتمان هایی که چندین خانواده سکونت دارند با استفاده از پمپ آب است که آب به تمامی طبقات می رسد. همچنین در آبیاری باغ ها با سیستم آبپاشی اتوماتیک به منظور تامین آبیاری باغ و چمنزار و دشت نیاز ضروری به نصب پمپ آب دیده می شود. استفاده مهم دیگر از پمپ آب و نصب پمپ آب برای پمپاژ آب باران جمع شده در زیرزمین ساختمان ها می باشد.


استفاده در کشاورزی و صنعت 

امروزه میلیاردها نفر روستایی در سراسر جهان برای تامین امرار معاش خود در بخش کشاورزی کار می کنند و قطعا  بدون تامین آب کافی در تمام فصول سال نمی توانند هر محصولی را در مزارع خود کشت کنند. یک پمپ آب خوب نقش مهمی در تامین آب بخش کشاورزی دارد . آن ها می توانند با نصب پمپ آب برای انتقال آب از چاه های آب ، مخازن آب ، دریاچه ها ، نهرها و رودخانه ها به سمت زمین های کشاورزی استفاده کنند.

در صنایع ، تامین آب مورد نیاز یکی از مهم ترین موضوعات در فعالیت های روزانه می باشد . در سیستم های تامین آب اطمینان از تامین آب کافی برای به کار بردن در بخش مورد نیاز را ایجاد می کند و آن شامل حمل آب از مخزن آب و یا ذخیره سازی آب برای هدف مورد نیاز است پس نیاز به نصب پمپ آب در صنایع ضروری است.


استفاده در مقابله با حریق 

آب و آتش نشانان مهم ترین استفاده را در طی مقابله با حریق دارند. پمپ آب نقش مهمی در عملکرد آبپاش های آتش نشانی دارد . پمپ آب ،آب را از مخزن آن بیرون می کشد و با اعمال نیرو به آب باعث می شود که آب آن آبپاش آتش نشانی بتواند به هر طبقه از ساختمان برسد و آتش را خاموش کند.

خدمات سرویس پمپ آب و نصب پمپ آب منزل خود را از ما بخواهید 09303365110

 

 

کاربلد

نصب پمپ آب
5 امتیاز از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button